Dit appartement beschikt naast een conciërgeservice over gratis parking en meertalig personeel. Dit appartement biedt een eetruimte en een zitruimte, plus gratis wifi en een lcd-televisie met kabelzenders. Een koelkast, een kookplaat en een regendouche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 9 kamers met airconditioning. Alle kamers hebben een eetruimte met bureaus. Elke lcd-televisie heeft kabelzenders.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een microgolfoven en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Extra bed: EUR 14 per nacht
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Toeslag voor late check-in
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 14 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.30 per accommodatie, per verblijf.
Toeristenbelasting: EUR 1.19 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (retour)
Toeslag voor late check-in
Toeslag voor extra bed: EUR 14 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Cité El Wafa, een wijk in Nabeul, en ligt vlak bij het strand. Golf Yasmine Valley Hammamet en Golfbaan Citrus zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Funny Land en Centre Culturel de Nabeul bezoeken. Centre Culturel pour l'enfance en International Culture Center of Hammamet zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nabeul
Rue de L'environnement Derriere, Hotel Nahrwes, Nabeul, Nabeul Governorate, 8050
In de buurt
Strand Omar Khayam
4 min. rijden - 2.6 km
De Grote Moskee
5 min. rijden - 4.1 km
Funny Land
6 min. rijden - 4.1 km
Centre Culturel de Nabeul
6 min. rijden - 4.5 km
Strand van Nabeul
8 min. rijden - 5.2 km
Lokaal vervoer
Station Nabeul - 11 min. rijden
Enfidha (NBE) - 52 min. rijden
Restaurants
El Behi
3 min. wandelen
Bayou
3 min. wandelen
Les Oliviers ( Club Les Jasmins )
3 min. rijden
Cafe Khalidia
2 min. rijden
Roxford
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Résidence Horizon 2?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Résidence Horizon 2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Résidence Horizon 2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Biedt Résidence Horizon 2 een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Résidence Horizon 2?
Dit appartement ligt in Cité El Wafa, op 5 km afstand van Strand Omar Khayam, Funny Land en De Grote Moskee. Centre Culturel de Nabeul ligt op 4,6 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.