Particuliere eigenaar
B&B - The Halifax Rooftop - The Sunrise Queen Suite
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor B&B - The Halifax Rooftop - The Sunrise Queen Suite





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 212
inclusief belastingen en toeslagen
19 aug - 20 aug
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Halifax, NS
Over deze accommodatie
B&B - The Halifax Rooftop - The Sunrise Queen Suite
Gelijkaardige accommodaties

Cameo Hotel and Suites
Cameo Hotel and Suites
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasservice
8.4 van 10, Zeer goed, 365 beoordelingen
De prijs is € 130
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie STR2526B3074
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over B&B - The Halifax Rooftop - The Sunrise Queen Suite
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
14 mei 2025
Positief: Netheid
1 nacht verbleven in mei 2025