Solar Chalets

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Solar Chalets ligt in Hakuba. Happo-One-skigebied van Hakuba en Goryu-skigebied van Hakuba zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Minitreinenpark van Hakuba en Yupuru Kizakiko zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hakuba
Meer pensions in Hakuba
Kaart
4860 Hokujo Hakubamura, Hakuba, Nagano Prefecture, 399-9301

In de buurt

  • Happo-One-skigebied van Hakuba
    Happo-One-skigebied van Hakuba
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Iwatake-skigebied van Hakuba
    Iwatake-skigebied van Hakuba
    8 min. rijden - 5.0 km
  • Goryu-skigebied van Hakuba
    Goryu-skigebied van Hakuba
    13 min. rijden - 8.6 km
  • Happo-one Sakka-skilift
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Happo-one Adam-gondelbaan
    5 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Hakuba - 11 min. rijden
  • Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 108 min. rijden

Restaurants

  • サンテラスぱのらま (Panorama sun terrace)
    4 min. rijden
  • Blizzard (Pizza)
    17 min. wandelen
  • 北尾根高原テラス
    9 min. rijden
  • スノープラザ咲花
    1 min. wandelen
  • レストラン沙羅
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

Solar Chalets

  • Pension vlak bij Goryu-skigebied van Hakuba
  • Solar Chalets heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Solar Chalets?

Dit pension in Hakuba ligt vlak bij Happo-One-skigebied van Hakuba en Happo-one Sakka-skilift. Ook Skischans van Hakuba en Wadanonomori-kerk liggen op 5 minuten wandelen.