Gehele woning

2 bedroom lovely home in Hadsund

Fotogalerie voor 2 bedroom lovely home in Hadsund

Een slaapkamer met een schuine kap, een bed met witte lakens, een houten plank en een raam met gordijnen.
Een gezellige kamer met een houten plafond, een bank, een eettafel en een stoel.
Een zonnige kamer met een eettafel, een televisie en een schuifdeur naar buiten.
Een kleine keuken met houten kastjes, een inbouwoven, een koffiezetapparaat en een televisie op een bijzettafeltje.
Een modern gebouw met een schuin dak, grote ramen en een geplaveid pad.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 bedroom lovely home in Hadsund

  • Verheug u op een gevarieerde gezinsvakantie in praktische kampeerhutten aan het Kattegatstrand.



    Laat u verwelkomen in deze gezellige, perfect uitgeruste vakantiehuisjes. De houten lambrisering van de interieurs straalt een gezellige sfeer uit waarin u een heerlijke feel-good vakantie kunt doorbrengen. De kleintjes zullen de slaapkamer in de loft geweldig vinden, terwijl de volwassenen kunnen ontspannen en zonnebaden op het kleine terras voor het huis en luisteren naar het geluid van de golven. De huisjes zijn volledig uitgerust met alle benodigdheden, zodat u alleen uw auto hoeft in te laden met de belangrijkste vakantiespullen.



    Ervaar dus hoog comfort in combinatie met geweldige natuurbeleving in de directe omgeving. U kunt uw kinderen zorgeloos laten spelen op het terrein, want er zijn talloze activiteiten voor de kleintjes. Springkussens, trampolines en diverse speeltuinen direct op de camping, maar ook het meest kindvriendelijke strand van Denemarken op 100 meter afstand zullen kinderharten verblijden. Met aanbiedingen zoals het kleine dierenpark, het waterpark, binnen- en buitenplaatsen voor diverse sporten en vele andere activiteitenmogelijkheden kunnen grootouders een heerlijke tijd met hun kleinkinderen beleven. Met speciale attracties zoals de mogelijkheid om paard te rijden of de minigolfbaan is verveling nooit ver weg. s Avonds dineert u met uw geliefden in de plaatselijke pizzeria en barbecuebar om alle spannende ervaringen te verteren.



    Als u kleinere uitstapjes wilt maken, vindt u binnen een half uur rijden twee uitstekende golfclubs in een prachtige natuurlijke omgeving met geweldige uitzichten. Ontdek de 'Put en Take Meren' voor visliefhebbers van alle niveaus. Lille Vildmose, het eerste klimaatvriendelijke natuurgebied ter wereld, heeft ook interactieve tentoonstellingen waar het hele gezin van kan genieten. Geniet van een heerlijk zelfgemaakt ijsje in het nabijgelegen dorp Øster Hurup of wandel door het gezellige havengebied met zijn vele cafés en winkels.



    Aan het eind van de dag hoeft u niets anders te doen dan in de comfortabele bedden te vallen en uit te kijken naar een nieuwe bewogen dag.



    Kom dus naar het noorden van Jutland en geniet van een ontspannen en zorgeloze tijd direct aan zee.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Elektriciteit en water incl.



    Optioneel:

    - Bedlinnen + handdoek: 95.00 DKK/p.p. per verblijf







    - Gezamenlijke droger

    - Gezamenlijke wasmachine

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Hadsund. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Vildmosekoncerter en Visborggaard slot. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Tofte Taarnet en Circus Park een bezoekje brengen. Hadsund Dyrehave en Bolgen I Hadsund zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hadsund
Meer vakantiehuizen in Hadsund
Kaart
Hadsund, Nordjylland

In de buurt

  • Een levendige straat met voetgangers, diverse winkels en borden van een bar en restaurant.
    Jomfru Ane Gade
    42 min. rijden - 56.0 km
  • Lille Vildmose
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Tofte Taarnet
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Visborggaard slot
    17 min. rijden - 17.2 km
  • REGAN Vest Koude Oorlog Museum
    48 min. rijden - 54.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Skørping - 33 min. rijden
  • Aalborg (AAL) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Øster Hurup Bageri
    3 min. rijden
  • Vaffelhuset
    3 min. rijden
  • Havkatten
    4 min. rijden
  • Café Osvald
    5 min. rijden
  • madlyst
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom lovely home in Hadsund?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 bedroom lovely home in Hadsund inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom lovely home in Hadsund uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 bedroom lovely home in Hadsund?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Lille Vildmose en Tofte Taarnet. Øster Hurup Kirke ligt op 3,2 km.