Haarlem Apart Hotel bevindt zich in Centrum, een wijk in Haarlem, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij de luchthaven. Bewonder de natuur bij Zandvoort aan Zee en de Keukenhof, terwijl Van Gogh Museum en Rijksmuseum culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuit Park Zandvoort of Olympisch Stadion. Bekijk onze reisgids voor Haarlem
Dit rookvrije aparthotel beschikt over parking. Elk aparthotel biedt een koelkast en een eettafel, plus gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Netflix, een regendouche en een ventilator zijn enkele van de overige voorzieningen. Het bed wordt op verzoek verschoond.
Haarlem Apart Hotel heeft 4 kamers met een haardroger en gratis toiletartikelen. Elke flatscreentelevisie van 46 inch heeft premium kabelzenders en Netflix.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps). Ook heeft elke kamer een ventilator en verduisterende gordijnen. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Diepvriezer
Koelkast/diepvriezer
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 11.00 uur: EUR 14,50 voor volwassenen en EUR 14,50 voor kinderen
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 46 inch met premium kabelzenders
Kunstgalerij
Netflix
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Wasserette met muntautomaat
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Kluisjes
Mobiele toegangssleutel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Verduisterende gordijnen
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een treinstation
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Designerwinkels
Winkelcentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
4 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.20 per persoon, per nacht voor volwassenen; EUR 3.10 per nacht voor gasten tot 11 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 14.50 voor volwassenen en EUR 14.50 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 25 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie 8619341550ABCDEF
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Nederland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Haarlem Apart Hotel Haarlem
Haarlem Apart Hotel Aparthotel
Haarlem Apart Hotel Aparthotel Haarlem
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Haarlem Apart Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Haarlem Apart Hotel?
Vandaag, 31 mrt. 2026, kost een verblijf bij Haarlem Apart Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 165, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per dag.
Hoe laat kan ik bij Haarlem Apart Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Haarlem Apart Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Haarlem Apart Hotel?
Dit aparthotel ligt in Centrum, vlak bij Stadhuis, Grote Markt en Grote Kerk. Corrie ten Boom Huis en Corrie Ten Boomhuis liggen op enkele stappen afstand. Station Haarlem ligt op 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Haarlem Apart Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,0
Voorzieningen
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 31 beoordelingen
10 - Uitstekend
16
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 31 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 31 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 31 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 31 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Alexander
Reisde met een groep
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima locatie en erg vriendelijke en goed te bereiken eigenaar en accomodatie.
Alexander
1 nacht verbleven in mei 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Marcel
Reisde met familie
24 nov 2024
Negatief: Comfort kamer
Grote tegenvaller
De kamer was onder een trap zonder ramen en stonk naar riool. Het was heel gehorig. Mensen die langsliepen kon je letterlijk verstaan.
De advertentie liet alleen moor beelden en uitzicht zien en dan verwacht je niet in een grot te komen. Daar was de prijs ook niet naar
Marcel
1 nacht verbleven in november 2024
6/10 – Redelijk
Adimka
Reisde met familie
6 nov 2024
Negatief: Comfort kamer
Adimka
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Maaike
21 jun 2024
Maaike
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Ryjanne
17 mrt 2024
Ryjanne
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Marloes
17 dec 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Marloes
1 nacht verbleven in december 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Sven
Reisde met een groep
9 dec 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sven
1 nacht verbleven in december 2023
8/10 – Goed
Annamarie
23 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Annamarie
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Johan
Reisde met partner
10 mrt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima appartement op een mooie centrale locatie. Enige minpuntje waren de bedden, de matras is aan vervanging toe. Verder niets dan lof. Bedankt voor het verblijf.
Johan
2 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
David
Zakenreiziger, Reisde met partner
7 nov 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Toda la estadia super bien!
David
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Margarita
Reisde met partner
19 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Small but good for a few days. The unit has kitchenette amenities but no sink (other than the one in the bathroom). Very clean, comfortable bed.
Margarita
3 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Stefania
Reisde met familie
18 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Non ho potuto soggiornare perche anche avendo comunicato che avevo un bimbo piccolo mi è stata data la stanza all'ultimo piano quindi impossibile salire le scale con 3 bagagli da 23 kg passeggino e bambino perché al buio strette scomodissime e senza ascensore e dopo aver comunicato questo mio disagio all'interfono la persona che mi ha risposto mi ha attaccato in faccia fregandosene e cosi ho dovuto prenotare da un altra parte..
Stefania
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Matteo, Trento
24 jun 2025
Matteo
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
16 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Great Place.
Great place to stay, in the centre of Haarlem. I keep coming back as it's so good.
The traditional stairs probably aren't suitable if you have mobility issues.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Tim
26 apr 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Avoid this property at all cost. Dark, dingy entry, no safe luggage storage. Low rent area.
Tim
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Ariel
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
22 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed at the top floor, loved the window how it opens, nice bathroom, and bed for our kid to sleep. Stairs are very historically narrow and steep but adds charm to how homes were built. We had two medium luggages and made it okay. Only added this note in case that would be challenging for anyone. I felt it was worth it and would stay here again, area has lots of shopping and close to the restaurants.
Ariel
10/10 – Uitstekend
Simon
24 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Apartment, always a good place to stay. Steep stairs make it a little difficult for those with less mobility.
Recommended
Simon
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Simon
Zakenreiziger
4 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great apartment which has everything you need, I have stayed there a few times.
In the centre of the city with all the local attractions within a short walk. And Railway Station about 10 minutes walk with quick access to Schiphol and Amsterdam.
Simon
3 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Fernando
Reisde met een groep, Zakenreiziger
17 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Esta muy bien ubicado, y equipado muy bien
Fernando
1 nacht verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Tobias
Reisde met een groep
11 sep 2024
Positief: Netheid
The accommodation is well located. Right in the center of Haarlem. The process is simple and uncomplicated.
Tobias
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Simon
Zakenreiziger
16 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent property. But stairs to upper floors really steep, not so good for those with mobility issues.
Room well decorated and good basic cooking facilities.
Simon
4 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Fabian, Lisle
Reisde met familie
31 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is in a great location, restaurants and a lively scene really close by. The bathroom smells moldy, but didn't look moldy. The rest of the property was clean and nice. Parking is a bit expensive around 34 a day, and also a bit far, 150 yards and some stairs.
Fabian
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
J C
Reisde met familie
22 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfectly situated Apartment
Situation was 100% Perfect, and a really great base to spend time in Haarlem.
The apartment was baking hot however, meaning sleeping with windows open at night, which resulted in very noisy nights' sleep.
Wifi did also not work for most of the time we were there.
But apart from that, the perfect base to see Haarlem, a REALLY gorgeous town