Blubay Apartments by ST Hotels ligt in Gzira in het stadscentrum. Bewonder de natuur bij St George's Beach en Golden Bay, terwijl Malta Experience en The Malta Classic Car Collection culturele hoogtepunten zijn. Eendendorp en Palazzo Parisio en Tuinen zijn ook een bezoek waard. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals het maken van een rondvaart en zwemmen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Gzira
Luqa (MLA-Internationale luchthaven Malta) - 20 min. rijden
Restaurants
Loaf
3 min. wandelen
POPP
5 min. wandelen
Bus Stop Lounge
3 min. wandelen
Moo's Kebab
4 min. wandelen
Jungle Joy
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Blubay Apartments by ST Hotels
Dit aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een restaurant en een dakterras. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een seizoensgebonden buitenzwembad, conferentieruimtes en een wasserij. Elk aparthotel biedt een microgolfoven en een koffie/theemaker, plus gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een kookplaat, een haardroger en een (laptop)kluis zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Blubay Apartments by ST Hotels heeft 157 kamers met een (laptop)kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 36 per dag); reserveren verplicht
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderopvang (toeslag)
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van EUR 24; reservatie vereist
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 15 per dag
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Buiten
Dakterras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
84 vierkante meter aan conferentieruimte
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Huisdieren verblijven gratis
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Borgsom: EUR 100 per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Verlaagde werkbladen en wasbak
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de Strip
Dicht bij de jachthaven
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Buitenzwembad (toegang voor gasten) in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Rondvaarten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
157 units
4 gebouwen
Mediterrane architectuur
Receptieruimte
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [67, Fleet Street, Gzira, GZR1132].
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Houd er rekening mee dat de appartementen verspreid liggen over verschillende gebouwen, allen op zo'n 350 meter van het hoofdgebouw.
Er is bij deze accommodatie geen eetgelegenheid. Tegen een toeslag kun je voor maaltijden terecht bij een partnerhotel, zo'n 350 meter verderop.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: EUR 100.00 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12.00 voor volwassenen en EUR 6.00 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 36 per dag (op 100 meter afstand)
Borgsom voor huisdieren: EUR 100 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Diner: EUR 24.00
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Malta een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
ST Blubay Hotel Apartments Gzira
ST Blubay Hotel Apartments
ST Blubay Gzira
ST Blubay
Blubay Apartments Gzira
Blubay Gzira
Blubay Apartments Malta/Il Gzira
Blubay Apartments ST Hotels Gzira
Aparthotel Blubay Apartments by ST Hotels Gzira
Gzira Blubay Apartments by ST Hotels Aparthotel
Blubay Apartments by ST Hotels Gzira
Blubay ST Gzira
Aparthotel Blubay Apartments by ST Hotels
Blubay Apartments
ST Blubay Hotel Apartments
Blubay Apartments ST Hotels
Blubay ST
Blubay Apartments by ST Hotels Gzira
Blubay Apartments by ST Hotels Aparthotel
Blubay Apartments by ST Hotels Aparthotel Gzira
Veelgestelde vragen
Beschikt Blubay Apartments by ST Hotels over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Blubay Apartments by ST Hotels?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Blubay Apartments by ST Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 46, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Blubay Apartments by ST Hotels?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 100 per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Blubay Apartments by ST Hotels inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Blubay Apartments by ST Hotels uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Blubay Apartments by ST Hotels een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 20 per voertuig.
Waar staat Blubay Apartments by ST Hotels?
Dit aparthotel ligt in het centrum van Gzira, op 2 km afstand van Eendendorp en Promenade van Sliema. Ook Triq Manwel Dimech en Universiteit van Malta liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Blubay Apartments by ST Hotels
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
8,0
Locatie
7,4
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 135 van 574 beoordelingen
10 - Uitstekend
135
Gastenscore: 8 - Goed. 217 van 574 beoordelingen
8 - Goed
217
Gastenscore: 6 - Redelijk. 122 van 574 beoordelingen
6 - Redelijk
122
Gastenscore: 4 - Matig. 61 van 574 beoordelingen
4 - Matig
61
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 39 van 574 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
39
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Marielle
29 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Schone ruime kamers, vriendelijk personeel. Bezetting 24 uur per dag. Behulpzaam
Marielle
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2024
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Het apartment was ruim maar er waren niet genoeg zitplekken in de woonkamer en de banken waren erg oncomfortabel. Ook lekte 1 douche en had de andere hele lage waterdruk.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
P.
Reisde met een groep
29 apr 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment building was fairly close by the Hotel reception and easily found. Unfortunately, the lock of the building front door was damaged and couldn't close, so anyone could enter the building at anytime. I've reported this at the reception, so hopefully this will be repaired soon.
The 5 person apartment itself was fairly spacious and well cleaned. The living room had a large table with 5 wooden chairs and a 2 person couch. Each room offered plenty of power sockets. The kitchen appliances worked well, but utensils and cutlery were lacking. To our pleasant surprise, there were two separate bathrooms. The showers were very comfortable, with clean towels, soap / shampoo and toiletpaper. The television was unplugged, because its Schuko plug doesn't fit into Maltese sockets. The WiFi coverage was decent, although internet speeds were just enough for basic web and messaging. The beds were clean and comfortable, but could use some extra blankets. There was plenty of closet storage space, with a small desk and mirror. Outside the bedrooms was a long and quite narrow balcony, behind double-glassed sliding doors. These doors sufficiently isolated outside temperatures and street noise, to enjoy a quiet night rest. During our stay, there was a one-time power failure which was resolved within the hour. Cleaning and towels were available daily, with friendly staff.
In general, we were quite happy with all facilities and amenities offered and would gladly return for another stay.
P.
7 nachten verbleven in april 2024
2/10 – Ontzettend slecht
JorisvdL, Ghent - Belgium
Reisde met partner
24 sep 2019
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
DON'T BOOK THIS HOTEL!!!
Not clean, tv not working, dead cockroaches, ants, no airco except the bedroom, NO water pressure and only hot water for 1 person.
- I had to shower cold 4 of the 5 times, if we even could shower without water pressure.
- Dead insects overrun with ants.
- Unbarebly hot in the bathroom, living room and kitchen. We stayed in the bedroom the whole time.
- Tv never worked.
- Our key cards stopped working mid-stay, so after a busy day we couldn't enter our room and had to wait for someone to come over with new key cards.
- Bathroom was not clean (pubic hairs from previous guests, yellow spots in shower).
- Pictures on the website are very misleading!!!!!
JorisvdL
5 nachten verbleven in september 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 jan 2019
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartement was slecht uitgerust....o.a. Geen koffiezetapparaat, schaar, koffiebekers, lampen (alleen één aan het plafond) te weinig kledinghangers, geen badmat (erg belangrijk met een gladde vloer) geen handdoekenrek, schoonmaakpakketje, theedoek.... Erg donker appartement daar er geen ramen zijn, beetje licht moet komen vanuit het kleine keukenraampje! Oude dekens die er onfris uitzagen en lakens die te klein waren!
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 sep 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Blubay hotel and appartements
Very spacious, clean, confortable, with good air-conditioning ;)...
Close to the sea, close to some good restaurants, and small shops,...
A very good location!
Good service at the hotel, very polite...
👍👍👍
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Dirk, Lokeren
13 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goede ligging
Dichtbij de promenade van Gzira.Niet ver wandelen naar Sliema. Bushalte vlakbij.
Dirk
7 nachten verbleven in augustus 2018
6/10 – Redelijk
Leen, Gent
14 apr 2018
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Appahotel met 1 leefruimte,1 slaapkamer en balkon.
Feiten:
- Het personeel is vriendelijk. Vooral kamermevrouw... Bedden worden dagelijks opgemaakt, vuilbakken ledigen, handdoekwissel 1x (op 5 dagen). Poetsen niet echt tussendoor.
- Ligging: 2 straten verder van gebouw Blubay en Blubay seaview. Max. 5 minuten stappen. Heel dicht bij de ferries (10 minuten stappen) en Sliema. Bushaltes aan de deur (maar drukke lijn dus rijdt de bus soms door)
- op site voor 2 personen + 2 kinderen. Voor 4 te kleine slaapkamer en geen voorzieningen (zetel voor 2, 3 stoelen, ...)
- Leefruimte: ok. Ztel voor 2 tafel met 3 stoelen Tip: Neem als Vlaming je hdmi-kabel en laptop mee voor de tv. Geen aangepaste stopcontacten
- Keuken: nipt voor 4: 4 vorken, 4 messen, 4 glazen, 1 tas, 1 kommetje, 1 minibraadpan (doorsnede 15 cm), 3 kookpotten, diepvries en frigo... Niet echt voorzien voor grote kookprestaties.
- Balkon groot. 2 ligstoelen en 2 stoelen maar 1 laag tafeltje (geen eettafel dus)
- Slaapkamer. Ons bedden hebben we uit elkaar geplaats. Deur gaat dan niet meer toe. Kastdeur gaat ook niet open (tegen bed, ook als de bedden naast elkaar staan, vrees ik). Ruime kluis. Voldoende bergruimte. Lawaai van de straat en werken verderop. Slot op deur: NIET gebruiken want deze gaat niet meer open....
-Badkamer: 1 legplankje dat los staat, de straal van warm water was triestig maar is opgelost, licht werkte niet.
- Balkon achteraan: wasmachine en een kamertje met strijkmateriaal. Als één van de odnerburen deze openstaan heeft, heb je geluidoverlast.
Leen
5 nachten verbleven in april 2018
4/10 – Matig
Lisa
16 jan 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Lijkt niet op de kamers op de foto's erg klein, geen zeezicht, erg ongezellige inrichting, niet in het originele gebouw van bluebay hotels verbleven maar een ander gebouw waar geen van de genoemde faciliteiten aanwezig waren.
Lisa
3 nachten verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
Piet
17 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima appartement. Ligging ook uitstekend : paar minuutjes lopen van de boulevard. Direct bij bushaltes en veerdienst naar Valletta.
Piet
10 nachten verbleven in december 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 okt 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel prima uitvalsbasis
Mooi hotel prima kamers
Goede uitvalsbasis om het eiland te ontdekken
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in oktober 2017
6/10 – Redelijk
vakantieidee
5 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Heel ruim appartement dat goed werd schoongemaakt.
Ruim langgerekt appartement. Heel goed schoongemaakt. Veel voorzieningen. Airco. Moderne tv. IJskast, vrieskast. Schitterend uitzicht op baai.
Waterdruk is wisselvallig.
Perfecte ligging bij restaurants wn winkels. Ideale locatie vlak bij Valetta, om Malta te bezichtigen
vakantieidee
8/10 – Goed
Semika
Reisde met een groep
13 mrt 2026
Positief: Netheid
Good housekeeping
Semika
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Liam
6 mrt 2026
Positief: Netheid
Nice place to stay, rooms were cleaned everyday and the staff were friendly, one street off the sea front with shops and lidl nearby. Would definitely stay again.
Liam
7 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Kristin
Reisde met een groep
23 jan 2026
Had cockroaches in our room and a musty smell that we complained about so they gave us cockroach spray and said there were no rooms and sent us on our way, we later went down to complain and get a refund and suddenly a room appeared, the staff were lovely though, so other than the first awful room would recommend, close to shops and food places too.
Kristin
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Keiron
30 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Very clean and spacious!
Keiron
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Angela
29 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Staff was helpful and super friendly. Accommodations were spotless and extremely roomy! Would stay here every time I had the chance.
Better instructions to find the lobby for check in would be great.
Angela
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Valerian
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Valerian
6 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
David S
25 nov 2025
David S
3 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Rhoda
14 nov 2025
Positief: Netheid
In a good position for the shops and front.
The room was cleaned everyday but the facilities were basic
Rhoda
7 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Johnavi
Reisde met familie
7 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The room was clean and we are able to get extra towels and Room Cleaning.
Johnavi
4 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Michael
Reisde met een groep
21 okt 2025
Negatief: Netheid
Wenn man keine hohen Ansprüche hat, ist die Unterkunft aufgrund ihrer Lage hervorragend. Hat zum Übernachten ausgereicht.
Michael
10 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Ian
16 okt 2025
Poor TV and broken for half the week .. replaced on my last day !!
Ian
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Christopher
13 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kitchenette was enough for me.
Fridge. Hob ( not used) kettle ( not used)
Microwave.( not used)
Plenty of places nearby for groceries. Didn't need to cook anything.
Christopher
11 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ashley
Reisde met familie
13 okt 2025
1st appartment horrendous, moved into better one
When we arrived we were told we were to stay in a different building which did not have a pool.
When we arrived at the propert it was a complete mess, bath had cigarette burns, kitchen cupboards falling off, the fridge/freezer covered in dents, appliances were all rusted. The cuoboards and draws for clothes were falling apart and there was significant damp and mould around the property. It resembled a crack den.
We complained and were moved the next morning to a modern apartment which was a massive improvement, it was clean, modern and the apliances were new.
The fact they tried to palm us off with the initial apparent was disgusting