Aurora Gyeongju ligt in Gyeongju. Donggung-paleis en Wolji-vijver en Bulguksa-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Hwangnidan-gil-weg. Cheomseongdae en Seorabeol Cultural Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gyeongju
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gastendiensten
Meertalig personeel
Meer
Gebouwd in 2024
Rookvrije accommodatie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Aurora Gyeongju inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Aurora Gyeongju uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Aurora Gyeongju?
Dit hotel in Gyeongju ligt op 2 km afstand van Bunhwangsa Pagoda en Donggung-paleis en Wolji-vijver. Hwangnidan-gil-weg ligt op 2,1 km. Gyeongju Station ligt op 19 minuten wandelen.