Interglobe Oasis ligt in Sector 43, een wijk in Gurgaon. Lajpat Nagar Central Market en Janakpuri District Centre zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Lodhi-tuin verkennen. Aravali Biodiversity Park en Fun 'n' Food Village zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gurgaon
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Interglobe Oasis?
Vandaag, 31 okt. 2026, kost een verblijf bij Interglobe Oasis van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Interglobe Oasis inchecken?
Inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Interglobe Oasis uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Interglobe Oasis?
Dit hotel ligt in Sector 43, op 10 minuten wandelen van Golf Course Road en One Horizon Center. Ook South Point Mall en DLF Golf Course liggen op 3 km afstand. Sector 42-43 Station ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Sector 42-43 Station is het 15 minuten wandelen.