Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Compass Point 503
Dit rookvrije appartement beschikt naast een binnenzwembad over een buitenzwembad en barbecues. Parkeren is gratis. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met digitale zenders, terwijl een wasmachine/droogkast en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen.
Dit appartement heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen.
In dit appartement in Gulf Shores is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Elke smart-tv van 50 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan een zandstrand
Zwembad/spa
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv van 50 inch met digitale zenders
Buiten
Barbecue
Gemeubileerd balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift (150 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 22
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 25.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Compass Point 503 Condo
2BR Condo with Pool Access
Compass Point 503 Gulf Shores
Compass Point 503 Condo Gulf Shores
Over deze buurt
dit appartement ligt aan het strand in Gulf Shores. Shoppers kunnen zich laten gaan bij The Wharf. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Gulf Shores Beach en Gulf State Park. The Park at OWA en Shrimpy's Mini Golf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gulf Shores
Pensacola, FL (PNS-Pensacola Intl.) - 77 min. rijden
Restaurants
The Hangout
6 min. rijden
The Catch
5 min. rijden
The Happy Pappy Coffee House
8 min. rijden
Sunliner Diner
6 min. rijden
De Soto's Seafood Kitchen
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Compass Point 503 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Compass Point 503?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Compass Point 503 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Compass Point 503 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Compass Point 503?
Dit appartement ligt aan het strand, op 2 km afstand van West Beach en Gulf Shores Beach. Ook Lagoon Pass Park en Wade Ward Nature Park liggen op 5 km afstand.