Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Pentagon holiday home

Fotogalerie voor Pentagon holiday home

Een kleine keuken met houten kastjes, een magnetron, een gasfornuis en een eettafel met stoelen.
Een badkamer met een wasmachine, een douche met een blauw geruit gordijn en toiletartikelen aan de muur.
Uitzicht vanuit een raam met betegelde vloer, een balkon met metalen hekwerk en een bord met Bricofer.
Een slaapkamer met een bed, een bureau en een stoel. Er hangt een lijstje op de muur.
Een eethoek met een glazen tafel, stoelen en een schaal fruit.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 350 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Pentagon holiday home

  • Apartment located 18 km from the center of Rome and 10 km from Tivoli, on the Via Nazionale Tiburtina at km. 20.
    Facilities: parking, free wifi, full kitchen, microwave, kettle, toaster
    Connections: Bus under house and railway station at 5 minutes. 20/30 minutes to Rome center
    Places of tourist interest: Rome at 15 minutes, Villa Adriana at 10 minutes and Villa d'Este at 15 minutes.
    Terme di Roma Spa 5 minutes away.
    Tiburtino shopping center at 200mt.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes
  • Opmerking van de eigenaar: Per i fumatori si prega di fumare in balcone

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Unitgrootte: 50 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

2 in totaal

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Per i fumatori si prega di fumare in balcone

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT058047B43UP7TFTU

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Guidonia Montecelio. RomaEst en Via Veneto zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Olimpico of Ippodromo Capannelle. Bekijk onze reisgids voor Guidonia Montecelio
Meer appartementen in Guidonia Montecelio
Kaart
Guidonia, Lazio

In de buurt

  • Een groot, historisch gebouw met een toren, omringd door weelderige begroeiing en een heldere blauwe lucht.
    Villa Borghese
    32 min. rijden - 34.4 km
  • Een historisch kerkgebouw met twee klokkentorentjes en een centrale obelisk, omringd door een menigte mensen op de treden.
    Spaanse Trappen
    34 min. rijden - 35.5 km
  • Het Colosseum in Rome met toeristen eromheen.
    Colosseum
    34 min. rijden - 35.5 km
  • Centro Commerciale Tiburtino
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • RomaEst
    10 min. rijden - 14.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Bagni di Tivoli - 3 min. rijden
  • Ponte di Nona Station - 12 min. rijden
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 24 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    4 min. rijden
  • Alice Pizza
    5 min. wandelen
  • McDonald's Tivoli Terme
    4 min. rijden
  • Yuko Sushi
    11 min. rijden
  • Hibernian Pub
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pentagon holiday home?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Pentagon holiday home inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Pentagon holiday home uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Pentagon holiday home?

Dit appartement in Guidonia Montecelio ligt op 3,1 km van Terme di Roma en op 10 km afstand van Golfclub Marco Simone en UniCamillus - Saint Camillus Internationale Universiteit voor Gezondheidswetenschappen. Ook Villa Adriana en RomaEst liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Pentagon holiday home