10/10 – Uitstekend
Ligia





























De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van USD 5 per dag en een toeslag van USD 5.00 per huisdier, per dag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Sada van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 41, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in Centrum van Guayaquil, op 15 minuten wandelen van Parque Centenario, Ambachtelijke markt en Central Market. Ook Federacion Deportiva del Guayas en Iglesia de la Merced liggen op een kwartiertje wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
