Geheel appartement

Guarujá Sol e Praia

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Guarujá Sol e Praia

Familie appartement | 2 slaapkamers, gratis wifi
Voorkant van accommodatie
Voorkant van accommodatie
Voorkant van accommodatie
Familie appartement | 2 slaapkamers, gratis wifi

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 880 m²

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Guarujá Sol e Praia

Dit rookvrije appartement beschikt over gratis parking. Dit appartement biedt gratis wifi en een plafondventilator.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een plafondventilator. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)).

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Comfort

  • Draagbare ventilator
  • Plafondventilator

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Virtuele receptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

Deze accommodatie is van 6 februari 2026 tot 5 februari 2028 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schoonmaakkosten: BRL 180 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Guarujá Sol e Praia Guarujá
Guarujá Sol e Praia Apartment
Guarujá Sol e Praia Apartment Guarujá

Over deze buurt

dit appartement ligt in Enseada, een wijk in Guaruja. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Santos haven. Ga naar Praia da Enseada en Praia de Pitangueiras als je liever de natuur intrekt. Acqua Mundo aquarium en Museu Marítimo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Guaruja
Meer appartementen in Guaruja
Kaart
R. Argentina, 565, Guarujá, SP, 11440-370

In de buurt

  • Praia da Enseada
    Praia da Enseada
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Praia de Pitangueiras
    Praia de Pitangueiras
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Handwerkmarkt van Enseada
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Acqua Mundo aquarium
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Mirante do Morro da Campina
    3 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Pinheiro Machado Station - 21 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    3 min. wandelen
  • Jeronimo Burger
    11 min. wandelen
  • Restaurante Hangar
    9 min. wandelen
  • Sushi Kotoshi 23
    7 min. wandelen
  • St. John's Beer Store & Pub
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Guarujá Sol e Praia?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Guarujá Sol e Praia inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Guarujá Sol e Praia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Guarujá Sol e Praia?

Dit appartement ligt in Enseada, op 10 minuten wandelen van Praia da Enseada en Handwerkmarkt van Enseada. Ook Acqua Mundo aquarium en Praia de Pitangueiras liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Guarujá Sol e Praia