aja Groemitz ligt aan het strand in Grömitz. Bezoek culturele hoogtepunten Haus der Natur en Dorfmuseum Grube. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Leuchtturm Dahmeshöved en Gut Testorf. Reis je met kinderen? Overweeg dan Grömitzer Welle en Zoo Arche Noah. Houd je er niet van om binnen te zitten? Dan zit je hier goed! Je kunt het water opzoeken tijdens activiteiten zoals windsurfen en zeilen of actief zijn tijdens avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Grömitz
Am Strande 35, Groemitz, SH, 23743
In de buurt
Strand van Grömitz
3 min. wandelen - 0.3 km
Grömitzer Welle
1 min. wandelen - 0.2 km
SeebrückeGrömitz
3 min. wandelen - 0.3 km
Zoo Arche Noah
11 min. wandelen - 1.0 km
Yachthafen Grömitz
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Neustadt in Holstein - 14 min. rijden
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 62 min. rijden
Restaurants
Ahoi By Steffen Henssler
5 min. wandelen
Strandtreff
7 min. wandelen
Bräuhuus
5 min. wandelen
Ostseelounge
2 min. wandelen
Moonrice
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
aja Groemitz
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid vlak bij het vlonderpad
Een terras, shoppen ter plaatse en een spelletjesruimte verwelkomen je bij aja Groemitz. Avontuurlijke reizigers kunnen wandelen/fietsen bij dit hotel.
Geniet van een massage, een manicure/pedicure of een gezichtsbehandeling bij A-JASPA & Grömitzer Welle, het wellnesscentrum ter plaatse. Bij PIAZZA Sky Restaurant, het plaatselijke buffetrestaurant met internationale gerechten, kun je terecht voor uitzicht op de zee. Gratis wifi in de kamer, 2 bars en een healthclub zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met een 'lazy river'-waterbaan en een waterglijbaan
Parkeerplaatsen ter plaatse, gratis kranten en hulp bij uitstappen/tickets
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en een lift
Massage- en behandelingsruimtes, een 24-uurs receptie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
De 222 kamers hebben voordelen zoals aparte zitruimtes en badjassen, naast extra's zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en haardrogers
Ledtelevisies van 42 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en verwarming
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens GreenSign Hotel, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
2 bars/lounges
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
PIAZZA Sky Restaurant
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Bubbelbad
Fitnesscentrum
Kinderzwembad
Lazy river-waterbaan
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Spelletjesruimte
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Wandel- en fietsroutes
Waterglijbaan
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Lazy river-waterbaan
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Waterglijbaan
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Buiten
Aan het strand
Terras
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Spabehandelingsruimtes
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
4 etages
Gebouwd in 2015
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Led-tv van 42 inch met premium satellietzenders
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Apart zitgedeelte
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15.00 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 16 jaar worden zonder toezicht van volwassenen niet tot de spa toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
a-ja Grömitz. Das Resort.
a-ja Grömitz. Das Resort. Groemitz
a-ja Grömitz. Das Resort. Hotel
a-ja Grömitz. Das Resort. Hotel Groemitz
a ja Grömitz. Das Resort.
aja Groemitz Hotel
aja Groemitz Groemitz
Hotel aja Groemitz Groemitz
Groemitz aja Groemitz Hotel
Hotel aja Groemitz
aja Hotel
aja
a ja Grömitz. Das Resort.
aja Groemitz Hotel
aja Groemitz Groemitz
aja Groemitz Hotel Groemitz
Veelgestelde vragen
Beschikt aja Groemitz over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij aja Groemitz?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij aja Groemitz van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 161, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij aja Groemitz?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15.00 per nacht.
Hoe laat kan ik bij aja Groemitz inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij aja Groemitz uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat aja Groemitz?
Dit hotel in Grömitz ligt aan het strand, vlak bij Grömitzer Welle en Strand van Grömitz. Ook Kurpark en SeebrückeGrömitz liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over aja Groemitz
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,0
Locatie
8,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 298 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
298
Gastenscore: 8 - Goed. 507 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
507
Gastenscore: 6 - Redelijk. 143 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
143
Gastenscore: 4 - Matig. 40 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
40
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Tim
Reisde met partner
2 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtig gelegen hotel, schoon en op loopafstand van de boulevard en de pier. Vriendelijk personeel
Tim
1 nacht verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Rocher
Zakenreiziger
31 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rocher
2 nachten verbleven in mei 2021
8/10 – Goed
Rocher
Zakenreiziger
31 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rocher
4 nachten verbleven in mei 2021
8/10 – Goed
Betty, Brugge
12 jul 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtige wellness - hotel aan strand
Ruime propere kamer met grote flatscreen - geen koelkast - sauna’s zijn echt de moeite met het bad buiten zicht op zee! Restaurant prima keuze - basic - dessert kan beter .
Betty
1 nacht verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Gerrit
27 jun 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prettig hotel
Goed hotel, met zeer uitgebreide voorzieningen (spa en zwembad). Het enige wat tegenviel was het avond buffet, ontbijt is overigens wel goed! Mooie locatie t.o.v. zowel het strand, als het centrum van Grömitz.
Gerrit
3 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Jan
Reisde met partner
24 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super zimmer und freundliche Mitarbeiter
Jan
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
P plads problem
John
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Sörte
Reisde met partner
26 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Preis-Leistungs wenn man alle Dinge nutzt
Sörte
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Gabriele
23 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das besondere an dem Hotel ist der direkte Zugang zum Schwimmbad Grömitzer Welle.
Gabriele
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Leonard
17 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Wie immer alles in allem sehr gut.
Leonard
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Åsa
23 okt 2025
Åsa
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Ulrich
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ulrich
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Petra
4 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Zimmer sind gepflegt, die Toiletten könnten besser sein. Das Personal ist freundlich und hilfsbereit. Der Strandblick und die Umgebung ein Traum! Wellness war leider spontan nicht möglich, sollte geplant gebucht werden. Macht aber nichts, wenn das Wetter schön und man draußen sein kann. :)
Petra
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Ute
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Ute
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Leif
15 sep 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Möwengekreische im Innenhof doppelt laut!
Lässt sich natürlich nicht vermeiden.
Frühstücksangebot ein wenig eintönig.
Leif
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Silke
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Silke
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Klaus
25 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service
Klaus
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alexandra
Reisde met partner
17 jul 2025
Positief: Personeel en service
Hotel hat super Lage an der Promenade. Parkplätze im Parkhaus zu wenige zu unserer Reisezeit. Parkmöglichkeit auf dem ausgelagerten Parkplatz für 12€/Tag sind super, ca. 200m vom Hotel entfernt. Die Zimmer brauchen dringend einen Safe, wobei die Möglichkeit besteht an der Rezeption die Wertsachen zu verstauen. Allerdings ist der Schlüssel vom Tresor dann so gross, dass es auch Platz braucht in der Hosentasche. Ansonsten zweckmäßig eingerichtete Zimmer, mehr Ablageflächen in Toilette und Dusche erforderlich. Trocknungsmöglickkeiten für Hangtuch oder Badeanzug sind nicht vorhanden.
Frühstück und Abendessen ist gut, man wird immer satt, nur wäre mehr Abwechslung besser, für unseren Aufenthalt war das in Ordnung. Sitzplätze im Speiseraum und Kaffeetasse zu Stoßzeiten ca. 09:00-10:00 Uhr sind zu wenig. Bitte besser organisieren!
Personal im Restaurant+Bar ist sehr freundlich und hilfsbereit, top! DANKE!
Kaffemahlzeit ist eine nette Sache vom Hotel, vielen Dank!
Alexandra
4 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Erling
15 jul 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Bra läge direkt vid stranden. Riklig frukostbuffe.
Tyvärr ingen ac på rummen och fönsterna gick inte att öppna. Vilket gjorde att luften stod stilla. Var ca 30 grader varmt inne trots att det bara var 24 grader ute.
Garaget vid hotellet var fullt men det fanns en parkering några 100 meter från hotellet som kostade 12 euro för ett dygn.
Inredningen på rummen var lite annorlunda än vad man är van vid. Glasvägg till toaletten. Sängen var helt okej. I övrigt var det ganska slitet och skavt. Skulle nog behövas lite kärlek.
Fanns ett vattenland som ingick i rums priset. Med direktanknytning. Besökte dock ej det.
Erling
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
nils-peter
Reisde met familie
15 jul 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
this hotel does not have AC so summer nights are hot and sensitive people can't sleep. our room faced the inside area where many birds are constantly active - so it's loud. and because we had to open the window due to heat, we could not sleep due to the noise. breakfast was ok, but not special. very large hotel and very busy
nils-peter
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Leo
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leo
2 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
29 jun 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Für ein Wellnesshotel etwas magere Ausstattung auf den Zimmern. Die Nächte waren laut, da über uns rumgetrampelt wurde. Durchs Wechseln des Zimmers ging es. Es war aber super warm, da es keine Klima gab. Das Hotel lebt durch seine Lage.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Magnus
8 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer