Geheel appartement

King's View

Dit appartement in Lesvos is voorzien van een keuken en een gemeubileerd balkon

Fotogalerie voor King's View

Superior appartement, uitzicht op resort, bijgebouw | Uitzicht vanuit de kamer
Exterieur
Superior appartement, uitzicht op resort, bijgebouw | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een koffiezetapparaat/waterkoker
Individueel gedecoreerd, gratis babybedden, gratis wifi, beddengoed
Vlak bij het strand

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

Max. aantal: 240 m²

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar
  • Keuken
  • Parkeren inbegrepen
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Gratis wifi

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

King's View

Dit appartement in Lesvos is voorzien van een keuken en een gemeubileerd balkon
Dit rookvrije appartement beschikt over een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een tuin en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit appartement heeft gratis wifi, een gemeubileerd balkon en een keuken met een koelkast. Een lcd-televisie, een televisie en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 8 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Elke kamer is in eigen stijl ingericht. De keukens beschikken onder meer over een koelkast. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie. Op beperkte dagen wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar.

Talen

Engels, Grieks

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed

Keuken

  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Eetopties

  • Ontbijt tegen een toeslag beschikbaar: EUR 10 tot 15 per persoon

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger (op verzoek)
  • Privébadkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Lcd-tv van 22 inch
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Buiten

  • Gemeubileerd balkon
  • Terras
  • Tuin

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • 2 etages
  • 6 gebouwen
  • 8 units
  • Gebouwd in 2012
  • Individueel ingericht
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 19

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Tropicana 150m (beach)].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Ontbijttoeslag: ongeveer EUR 10–15 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

King's View Apartment Lesvos
King's View Lesvos
King's View Lesvos
King's View Apartment
King's View Apartment Lesvos

Over deze buurt

Kaart
Anaxos, Mithimna, Lesvos, Lesvos Island, 81109

In de buurt

  • Anaxos strand - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand van Petra - 4 min. rijden - 3.4 km
  • Mólyvos - 12 min. rijden - 9.0 km
  • Molyvos kasteel - 12 min. rijden - 9.7 km
  • Molyvos jachthaven - 13 min. rijden - 10.5 km

Lokaal vervoer

  • Mytilene (MJT-Internationale luchthaven Mytilene) - 80 min. rijden

Restaurants

  • ‪Καντίνα - ‬3 min. rijden
  • ‪Friends - ‬10 min. rijden
  • ‪Nissos Beach Bar - ‬6 min. rijden
  • ‪Το Χταπόδι - ‬11 min. rijden
  • ‪Reef Restaurant - ‬4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij King's View?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent King's View voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij King's View inchecken?

Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij King's View uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat King's View?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Anaxos strand, Panagia Glykofilousa en Huis van Vareltzidena. Ook Ampélia en Strand van Petra liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over King's View

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

8,0/10

Netheid

7,6/10

Personeel en service

9,2/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10

Harika bir manzara kullanışlı bir ev sıcakkanlı ev sahipleri. Çok memnun kaldık.
3 nachten verbleven in juli 2022

8/10

Since we already knew where we were going to we didn't encounter anything surprising. The place was peaceful, quiet, clean and simple. I am sure the host certainly didn't want us to feel as a stranger or even as a guest while we were there, but as a real host like themselves. So during our four-night stay, they prefered not to call us for cleaning, nor to change the sheets, nor to pick up the trash. We felt so, thanks to them, at home. The surroundings were also peaceful. There were 4-5 more houses around ours, each with 1-2 cute, lovely dogs. These beautiful dogs were barking until late at night, and only after about 3:00 we would fall asleep together peacefully. It didn't pose a problem for us as animal lovers, we woke up a little later in the morning, that's all. Anaxos, a lovely place, and King’s View on a high hill, just a few meters to Zeus’ ... I recommend it.
4 nachten verbleven in september 2019

10/10

Dette er ikke et hotell, men en leilighet. Den er ny og moderne med nødvendig utstyr for enkel matlaging. Vi fikk nye hånklær og sengetøy midt i oppholdet.Beliggenheten og utsikten er helt fantastisk. Leiligheten ligger i et rolig og landlig område med kort vei til stranden, lokale tavernaer og små supermarkeder. Lokalbefolkningen er hyggelig og lett å komme i kontakt med.

10/10

Das Haus liegt auf einem Hügel mit einem atemberaubendem Blick über das mehr. Die steile Anfahrt bekommt man mit einigen Übungsanläufen auch bezwungen. Das Apartment an sich ist sehr modern eingerichtet, schick und sauber. Es übertrifft jede Erwartung, die man an eine Unterkunft in Griechenland haben könnte. Der Besitzer ist bei Problemen entweder über die Tropicana Taverna am Strand oder per Telefon zu erreichen und hilft relativ zeitnah. Insgesamt sind diese Apartments wirklich zu empfehlen, wenn man einen ruhigen Urlaub auf einer Insel verbringen möchte, die vom Tourismus bisher größtenteils verschont geblieben ist.

10/10

Vom Apartment hat man einen tollen Ausblick auf die Bucht von Anaxos.

8/10

Angenehm, unstressig, erholsam. Zum Entspannen geeignet. Wassersandalen aufgrund des sich aufheizenden Strand empfehlenswert. Strand im Nachbarort weniger besucht und idyllisch. Molivos ein sehr schöner Ort.

10/10