Gehele woning
Mansão c 6 Suítes Luxo em Gravatá-SH128
Vakantiehuis met gratis parkeerplaatsen in Gravata
Fotogalerie voor Mansão c 6 Suítes Luxo em Gravatá-SH128





Gehele woning
Max. aantal: 18400.0 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Flat 705 no Villa Hipica em Gravatá
Flat 705 no Villa Hipica em Gravatá
- Zwembad
- Keuken
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
De prijs is € 218
inclusief belastingen en toeslagen
13 feb - 14 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt

R. Rigoberto Campos, 83, Gravatá, PE, 55644-175
In de buurt
- Igreja de Sant’Ana5 min. rijden - 3.8 km
- Memorial de Gravata5 min. rijden - 3.8 km
- Alto do Cruzeiro6 min. rijden - 6.1 km
- Museu Sonho de Criança6 min. rijden - 6.9 km
- Rodolfo de Moraes-park7 min. rijden - 5.0 km
Lokaal vervoer
- Bezerros Station - 23 min. rijden
Restaurants
- O Rei das Coxinhas13 min. rijden
- Raiz Da Serra17 min. wandelen
- Winter Bar e Restaurante12 min. rijden
- O Caldinho De Queijo14 min. rijden
- O Portuga12 min. rijden








