10/10 – Uitstekend
Lars
Guld boende













Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van SEK 100 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 2 nov. 2025, kost een verblijf bij Västanå slott van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2025 min. € 403,23, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit sportieve hotel in Gränna ligt op 15 minuten wandelen van Golfclub van Gränna en Rasmus Molen. Ook Vättern en Kerk van Gränna liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
