Grangeolles-skilift
Bezoek Grangeolles-skilift
Plan een reis om Grangeolles-skilift te zien
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Le Riviera Collection, BW Signature Collection
Nice City Centre
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.046, de prijs is nu € 580 per persoon
€ 580
per persoon
27 aug - 31 aug
14 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Nice (NCE)
8,8/10 Excellent! (381 beoordelingen)
heel aardig en behulpzaam personeel netjes maar kamer veel te warm
Beoordeeld op 15 apr 2025


SoBlue Hotel
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.007, de prijs is nu € 653 per persoon
€ 653
per persoon
26 aug - 30 aug
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Nice (NCE)
8,2/10 Very Good! (607 beoordelingen)
Hotel was een goed hotel voor de dagen dat we er verbleven. Parkeer terrein was goed voor de deur op eigen terrein. Ontbijt was goed en lekker. Loopafstand een heel leuk restaurant Bistro & Co om te eten en 15 min rijden is het oude Antibest winkelcentrum waar het ook heel leuk en gezellig is.
Kamers waren op zich wel netjes alleen de douche was niet schoon. Langs de kitranden en tussen de voegen van de muur tegels onderaan was er zwarte schimmel. Ik douche dan zelf niet echt prettig. Ik had gelukkig eigen schoonmaak middelen bij me waardoor ik het een beetje schoon kon maken. Helaas kreeg ik de schimmel niet weg. Dus gingen we op onze teenslippers douche, omdat het voelde niet hygiënisch om met blote voeten te douche. Buiten de douche lag ook veel kalkaanslag op de vloer, dat kwam waarschijnlijk omdat de douche cabine lekt als er water langs glas glijd.
Loopafstand heb je wel een strand. Dit is wel een strand zonder zand maar met stenen ook in het water lagen stenen dat deed ons te pijn aan onze voeten. Wij wilde echt zand dus waren we ergens anders gegaan voor onze stranddag.
Er rijden ook een treinen langs het hotel en er is een restaurant naast de hotel die in de avond hele harde muziek draait. De trein hoor je bijna niet en wij zaten best ver van het restaurant namelijk in het dolfijnen gebouw dus waar wij zaten hadden we geen erge last van muziek van het restaurant
Verder hebben we wel genoten van ons verblijf bij Marineland hotel.
Beoordeeld op 10 aug 2024
Beste hotelaanbiedingen in Grangeolles-skilift
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Grangeolles-skilift

CHALET 1480 BREATHTAKING VIEWS AND TOP-OF-THE-RANGE AMENITIES IN VAL D'ALLOS
Allos Alpes-de-Haute-Provence

Homerez - Studio in Allos - mountain view
Allos

Chalet summer-winter on the slopes of La Foux d'Allos, Mercantour view
Allos Provence-Alpes-Côte-D’Azur

Quiet studio near the center of Allos, close to the famous lake, the Verdon and skiing.
ALLOS

Studio vu sur la Montagne Situé sud est
allos france

Spacious apartment of 70m2 / 6p. in chalet well located 500m from the village of Allos
Allos Provence - Alpes - Cote d'Azur

Hotel Restaurant La Source
La Foux dAllos Allos

Homerez - Chalet in Allos with garden
Allos Provence

Spacious apartment in chalet with a beautiful view!
Allos Provence - Alpes - Cote d'Azur
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.