Casa Rural Las Perez ligt in Granadilla de Abona. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Golfbaan Golf del Sur. Ga naar Stranden van Tenerife en Strand van Fañabé als je liever de natuur intrekt. Parque Eolico en Bike Point El Medano zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Granadilla de Abona
C/ Guajara 23, Las Vegas, Granadilla de Abona, CN, 38600
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Buiten
Tuin
Beleid
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Rural Las Perez Hotel
Casa Rural Las Perez Granadilla de Abona
Casa Rural Las Perez Hotel Granadilla de Abona
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Rural Las Perez over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Casa Rural Las Perez?
Dit hotel in Granadilla de Abona ligt op 15 km afstand van Parque Eolico, Stranden van Tenerife en Playa de Las Maretas. Ook Museo de Historia de Granadilla de Abona en Frontos liggen op 15 km afstand.