Gehele woning

Genteel Home Mirador de los Reyes

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Genteel Home Mirador de los Reyes

Terras
Huis (3 Bedrooms) | Woonkamer | Televisie
Huis (3 Bedrooms) | Woonkamer | Televisie
Interieur
Huis (3 Bedrooms) | 3 slaapkamers, individueel gemeubileerd, een strijkplank/strijkijzer

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6158.7 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 523
inclusief belastingen en toeslagen
26 mei - 27 mei

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Genteel Home Mirador de los Reyes

Deze rookvrije cottage beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze cottage heeft 3 slaapkamers en beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in deze cottage is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben eettafels. Alle kamers in deze cottage met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.

Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van kabelinternet en wifi (snelheid: 25+ Mbps).

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratis wifi en kabelinternet

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed
  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Mixer
  • Oven
  • Schoonmaakartikelen

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Aparte badkuip en douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Gazon
  • Terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmiddel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Calle San Juan de los Reyes, 60, Granada].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 200.00 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en 02.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie VUT/GR/07308, ESFCTU0000180170000378810000000000000000VUT/GR/073080
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Genteel Home Mirador Los Reyes
Genteel Home Mirador de los Reyes Cottage
Genteel Home Mirador de los Reyes Granada
Great House Alhambra Views. Mirador de los Reyes
Genteel Home Mirador de los Reyes Cottage Granada

Over deze buurt

deze cottage ligt in Albaicín, een wijk in Granada. Alhambra en Kathedraal van Granada zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Skigebied Sierra Nevada. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Nuevo Los Cármenes of Armilla-handelsbeurs. Bekijk onze reisgids voor Granada
Meer cottages in Granada
Kaart
Calle San Juan de los Reyes, 60, Granada, Granada, Andalusia, 18010

In de buurt

  • Mirador de San Nicolás
    Mirador de San Nicolás
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Alhambra
    Alhambra
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Plaza Nueva
    Plaza Nueva
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Calle Gran Via de Colon
    Calle Gran Via de Colon
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kathedraal van Granada
    Kathedraal van Granada
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Granada - 20 min. rijden
  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Rey Chico
    4 min. wandelen
  • Restaurante El Huerto de Juan Ranas
    7 min. wandelen
  • Cafe 4 Gatos
    5 min. wandelen
  • Bar La Fontana
    5 min. wandelen
  • Rincón del Chapiz
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Genteel Home Mirador de los Reyes?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Genteel Home Mirador de los Reyes?

Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij Genteel Home Mirador de los Reyes van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 523, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Genteel Home Mirador de los Reyes inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Genteel Home Mirador de los Reyes uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Genteel Home Mirador de los Reyes?

Deze cottage ligt in Albaicín, op 15 minuten wandelen van Carrera del Darro en Kathedraal van Granada. Alhambra ligt op 1,4 km. Granada (YJG-Treinstation Granada) ligt op 25 minuten wandelen en naar Station Granada is het 26 minuten wandelen.

Beoordelingen over Genteel Home Mirador de los Reyes

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

10

Netheid

10

Voorzieningen

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Gabriel

Positief: Netheid
Nos sentimos em casa com uma vista de tirar o fôlego. Casa super bem equipada e limpa.
2 nachten verbleven in maart 2026

10/10 – Uitstekend

Henrik

Positief: Netheid, voorzieningen
This is a lovely house with a quaint and charming layout. The house easily accommodated our party of 4 adults and 2 children. The top floor has a great view of Alhambra and we spend a lot of time relaxing on the roof terrace. The location is quite central so you have easy access to shopping and restaurants. You do get some city noise but we didn't find it problematic. Another great thing about the location is that it offers easy access to hiking trips around Granada. Within ten minutes you can be hiking the Periurbano trail around Alhambra (though it is worth noting that rain has made parts of the trail hard to travers - This is as of end of February 2026).
5 nachten verbleven in februari 2026