Geheel appartement
Charminghomesgranada Amanecer en Granada Apartment
Dit appartement met een keuken ligt op wandelafstand van Alhambra
Fotogalerie voor Charminghomesgranada Amanecer en Granada Apartment





Beoordelingen
6,0 op 10 –
Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 673 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 125
inclusief belastingen en toeslagen
10 nov - 11 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Melia Granada Hotel
Melia Granada Hotel
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 1.017 beoordelingen
De prijs is € 117
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/GR/08383
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HAICN25421007
Over deze buurt

Granada, Granada
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Charminghomesgranada Amanecer en Granada Apartment
6,0
8,0
Netheid
8,0
Locatie
Beoordelingen
20 sep 2024
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in september 2024








