Maison entière
Leuke gezinswoning op park
Galerie photos de l’hébergement Leuke gezinswoning op park





Avis voyageurs
6,06,0 sur 10
Maison entière
Équipements populaires
- Cuisine
- Espace extérieur
- Parking disponible
Ajoutez des dates pour connaître les prix
À propos de cet hébergement
Leuke gezinswoning op park
- Een comfortabel 6-persoons vakantiehuis in een groene, rustige omgeving, op loopafstand van alle faciliteiten. De woning heeft een gezellige woonkamer met open haard, open keuken, badkamer en drie slaapkamers. Voorzien van terras, wifi, tv en elektrische verwarming. Sommige woningen hebben een ligbad. Huisdieren op aanvraag.
De omgeving van vakantiepark ’t Hooge Holt biedt een perfecte mix van prachtige natuur, gezellige steden en leuke attracties.
Ontdek het prachtige Vechtdalgebied
Het park ligt in het Vechtdal, vlak bij de Duitse grens. Omringd door bossen, meren en heidevelden is het een waar paradijs voor wandel- en fietsliefhebbers.
Bezoek leuke steden en dorpen
Een dagje Zwolle is zeker de moeite waard. Deze stad heeft een sfeervol oud stadscentrum met musea, winkels en gezellige restaurants.
Leuke attractieparken voor een dagje uit
Zin in avontuur? Attractiepark Slagharen ligt op slechts een kwartiertje rijden. Ook Wildlands Adventure Zoo, Avonturenpark Hellendoorn en Plopsa Indoor Coevorden zijn binnen 30 minuten bereikbaar.
’t Hooge Holt ligt op slechts 12 minuten lopen van het pittoreske Gramsbergen, een voormalig vestingstadje met een restaurant, eetcafé, bierbrouwerij en supermarkt.
Uitsluitend bestemd voor recreatief verblijf. Verblijf voor woon- of werkgerelateerde doeleinden leidt tot annulering zonder recht op restitutie.
Services et équipements
Internet
- Disponible dans la maison : Wi-Fi
Parking et transports
- Parking sur place
Cuisine
- Batterie de cuisine, vaisselle, ustensiles
- Cafetière ou bouilloire
- Four à micro-ondes
- Réfrigérateur
Restauration
- Table à manger
Salle de bain
- 1 salle de bain
Espaces de vie
- Table à manger
Divertissements
- Télévision
Espaces extérieurs
- Jardin
Confort
- Chauffage
Animaux de compagnie
- Animaux de compagnie non admis
Accessibilité
- Hébergement non-fumeurs
Dispositifs de sécurité
- Aucun détecteur de monoxyde de carbone signalé (l’hôte n’a pas indiqué si l’hébergement était équipé d’un détecteur de monoxyde de carbone ; pensez à apporter un détecteur portable)
- Détecteur de fumée (l’hôte a indiqué que l’hébergement était équipé d’un détecteur de fumée)
Informations générales
- Jardin
Hébergements similaires

Hotel and Restaurant van Saaze
Kraggenburg
Hotel and Restaurant van Saaze
Kraggenburg
- Animaux de compagnie admis
- Parking inclus
- Wi-Fi gratuit
- Restaurant
8.6 sur 10, Excellent, 148 avis
8,6
Excellent
148 avis
Le nouveau prix est de 69 €
69 €
taxes et frais compris
16 août - 17 août

Mercure City Zwolle Hotel
Zwolle
Mercure City Zwolle Hotel
Zwolle
- Animaux de compagnie admis
- Wi-Fi gratuit
- Restaurant
- Climatisation
8.4 sur 10, Très bien, 599 avis
8,4
Très bien
599 avis
Le nouveau prix est de 108 €
108 €
taxes et frais compris
9 août - 10 août
