Gehele woning
Agricola Antennio 1861
Dit vakantiehuis in Gonzaga is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Agricola Antennio 1861





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 220 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

1 Bedroom Cottage in Emilia-Romagna
1 Bedroom Cottage in Emilia-Romagna
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 020027-CIM-00001
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Agricola Antennio 1861 - Ginestra Room Gonzaga
Agricola Antennio 1861 - Ginestra Room Private vacation home
Over deze buurt

GONZAGA, Lombardy
In de buurt
Museo Enzo Ferrari46 min. rijden - 48.7 km
Museo Ferrari Maranello56 min. rijden - 61.7 km- Fiera Millenaria10 min. wandelen - 0.9 km
- RCF Arena44 min. rijden - 41.3 km
- Ferrari-fabriek55 min. rijden - 61.6 km
Lokaal vervoer
- Station Gonzaga - Reggiolo - 3 min. rijden
- Parma (PMF) - 55 min. rijden
Restaurants
- Il Moro - Ristorante Pizzeria Steakhouse5 min. rijden
- Il Toscanini7 min. rijden
- Kamiyama Reggiolo7 min. rijden
- Hotel Ristorante Novecento8 min. rijden
- Ristorante Le Franchine8 min. rijden




