Gehele woning
Villa “Is Sorrisi” with private veranda two km from the sea
Fotogalerie voor Villa “Is Sorrisi” with private veranda two km from the sea





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamersMax. aantal: 685 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 701
inclusief belastingen en toeslagen
18 feb - 19 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Home "Su Cuili" with Mountain View, Shared Pool & A/C
Holiday Home "Su Cuili" with Mountain View, Shared Pool & A/C
- Zwembad
- Keuken
- Airconditioning
- Buitenruimte
4.0 van 10, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT111030C2000R7370
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
53613253
Over deze buurt
Gonnesa
In de buurt
Porto Flavia20 min. rijden - 15.5 km
Strand van Maladroxia58 min. rijden - 44.0 km- Spiaggia Fontanamare3 min. rijden - 2.2 km
- Spiaggia Sa Punta 'e S'Arena4 min. rijden - 2.6 km
- Punta Trettu31 min. rijden - 26.0 km
Lokaal vervoer
- Station Iglesias - 17 min. rijden
- Cagliari (CAG-Elmas) - 56 min. rijden
Restaurants
- Modigliani Art Caffe12 min. rijden
- Al 906 Operaio10 min. rijden
- Villa di Chiesa14 min. rijden
- Pizzeria Oasi Belvedere9 min. rijden
- Pizzeria Nerone5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa “Is Sorrisi” with private veranda two km from the sea
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







