Geheel appartement·Particuliere eigenaar
A Morada de Julia
Dit appartement in Gondomar is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor A Morada de Julia





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

RURAL HOUSE WITH POOL near the mountains and beaches
RURAL HOUSE WITH POOL near the mountains and beaches
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Morgadans-Gondomar, Pontevedra
In de buurt
America Beach11 min. rijden - 9.8 km- Universiteit van Vigo10 min. rijden - 10.2 km
- Parque Natural Monte Aloia11 min. rijden - 5.9 km
- Strand van Ladeira12 min. rijden - 13.1 km
- Álvaro Cunqueiro Ziekenhuis13 min. rijden - 14.9 km
Lokaal vervoer
- Porrino Station - 30 min. rijden
- Vigo (VGO-Peinador) - 33 min. rijden
Restaurants
- Sushi Saki12 min. rijden
- McDonald's12 min. rijden
- Taperia rural Ardora9 min. rijden
- Burger King13 min. rijden
- Hotel Cristaleiro6 min. rijden







