Hotel Vabank ligt in Golub-Dobrzyń. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel Golub-Dobrzyn en Gronowo paleis. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Centrum Kultury i Sportu w Osieku en Centrum voor Hedendaagse Kunst Znaki Czasu een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Golub-Dobrzyń
Rynek 9, Golub-Dobrzyń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, 87-400
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Hotel Vabank inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Vabank uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Vabank?
Dit hotel in Golub-Dobrzyń ligt op 15 minuten wandelen van Kasteel Golub-Dobrzyn en Kasteel Golub. Jezioro Kleszczyńskie ligt op 19,6 km.