Geheel appartement

Spiaggia del Principe

Fotogalerie voor Spiaggia del Principe

Appartement | 2 slaapkamers
Appartement | 2 slaapkamers
Appartement | 2 slaapkamers
Appartement | 2 slaapkamers
Appartement | Privékeuken

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 645 m²

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Spiaggia del Principe

Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement biedt een eigen badkamer.
Dit appartement heeft 5 kamers.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • 5 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT090083B4000F3857
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Spiaggia Principe Arzachena
Spiaggia del Principe Apartment
Spiaggia del Principe Arzachena
Spiaggia del Principe Apartment Arzachena

Over deze buurt

dit appartement ligt aan het strand in Arzachena. Geniet van de prachtige natuur bij Pittulongu-strand en Strand van Principe. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Gregoland en Aquadream. Bekijk onze reisgids voor Arzachena
Meer appartementen in Arzachena
Kaart
Arzachena, SS

In de buurt

  • Beach side view of this amazing place! Well worth the tricky walk down
    Strand van Principe
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Romazzino Beach inclusief een strand en rotsachtige kustlijn
    Romazzino Beach
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Port of Olbia bevat cruises
    Port of Olbia
    42 min. rijden - 31.6 km
  • Spiaggia Piccolo Romazziono
    1 min. rijden - 0.4 km
  • Jachthaven Porto Cervo
    25 min. rijden - 10.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Rudalza - 28 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Calla Di Volpe Cafe
    4 min. rijden
  • Nikki Beach Costa Smeralda
    15 min. rijden
  • Colonna Pevero Hotel *****
    10 min. rijden
  • Matsuhisa Pop Up
    4 min. rijden
  • I Fratti Rossi
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spiaggia del Principe?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Spiaggia del Principe inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Spiaggia del Principe uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Spiaggia del Principe?

Dit appartement ligt aan het strand, op 15 minuten wandelen van Strand van Principe en Spiaggia Piccolo Romazziono. Ook Spiaggia Fumagalli en Spiaggia del Pirata Capriccioli liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Spiaggia del Principe