PERLA 1 ligt aan een privéstrand in Golem. Bezoek culturele hoogtepunten Aleksandër Moisiu Theater en Skanderbeg Kasteel. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Blue Star Winkelcentrum en Winkelgebied Bulevardi Epidamn. Onbekend Partizaan Monument en Kompleksi Delijorgji zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Golem
Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 45 min. rijden
Restaurants
Rei Restaurant
8 min. wandelen
Krasniqi Beach Bar
5 min. rijden
Epidamn White Sensation
13 min. wandelen
Hotel Arberia
5 min. rijden
Arberia Restoran&Pizzeria
5 min. rijden
Over deze accommodatie
PERLA 1
Dit appartement heeft niet alleen een privéstrand, maar ook een wasserij en een geldautomaat/bankservice. Parkeren is gratis. Elk appartement heeft gratis wifi en gratis kabelinternet. Daarnaast heeft de keuken een koelkast, oven en kookplaat. Een balkon, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
PERLA 1 heeft 4 kamers met een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Dit appartement in Golem biedt gratis kabelinternet en wifi aan, met een wifisnelheid van 50+ Mbps.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een privéstrand.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
5 treden naar de ingang
Lift (100 centimeter brede deur)
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Geldautomaat
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dicht bij een spa
Dingen om te doen
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.59 per persoon, per nacht.
Schoonmaakkosten: EUR 5 per accommodatie, per nacht (afhankelijk van de unitgrootte)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
PERLA 1 Golem
PERLA 1 Apartment
PERLA 1 Apartment Golem
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij PERLA 1?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij PERLA 1 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij PERLA 1 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat PERLA 1?
Dit appartement in Golem ligt aan het strand en bevindt zich op 15 km afstand van Arena Karting Albania, Haven van Durrës en Blue Star Winkelcentrum. Ook Aleksandër Moisiu Theater en Forum en Romeinse Baden liggen op 15 km afstand.