Geheel appartement

Esplanade Soul Apartment 5005

Fotogalerie voor Esplanade Soul Apartment 5005

Uitzicht op de oceaan vanaf een balkon, met een heldere lucht.
Een balkon met glazen hekwerk met uitzicht op zee, een eettafel met stoelen, en een kamer met een bed en een glazen deur.
Een hotelgang met een gesloten deur, een houten wand met een nummerplaatje en een deurklink.
Een moderne hotelkamer met een groot bed, bedlampen, een grote spiegel en uitzicht op zee door een glazen deur.
Een moderne woonkamer met een zwarte leren bank, een glazen salontafel en een flatscreen televisie die aan de muur is bevestigd.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Esplanade Soul Apartment 5005

  • Wake up above the clouds and step straight into the horizon at Apartment 5005, a spectacular 3-bedroom, 2-bathroom residence set high on the 50th floor of Surfers Paradise. From this elevated vantage point, the ocean doesn’t just sit in the distance—it becomes the backdrop to your entire stay, stretching endlessly from sunrise to dusk and visible from nearly every corner of the apartment.

    Designed for both relaxation and entertaining, the apartment centres around a spacious open-plan layout where the kitchen, dining, and living areas flow seamlessly together. Natural light pours in through floor-to-ceiling glass, drawing your attention outward to the sweeping coastal panorama. The private balcony becomes an extension of the living space—perfect for slow mornings with coffee as the sun rises over the Pacific, or unwinding in the evening as the coastline lights up below.

    The kitchen is sleek and practical, fitted with quality appliances including an oven, cooktop, microwave, dishwasher, and full-sized refrigerator, along with everything needed for easy in-apartment dining. Whether you’re preparing a casual meal or hosting a relaxed dinner, the space is designed to make it effortless.

    Apartment 5005 accommodates 6 guests comfortably, with the option to sleep up to 8 using roll-away beds (additional fees apply). The master bedroom is positioned to capture uninterrupted ocean views and features a king bed, private ensuite, and direct access to the balcony—offering a front-row seat to the ever-changing seascape. The second bedroom includes a queen bed, while the third bedroom is fitted with two single beds, making it ideal for families or groups travelling together. A second bathroom services the additional bedrooms, and a full internal laundry adds extra convenience for longer stays.

    What sets this apartment apart is its sense of height, space, and connection to the coastline. At this level, the city noise fades away, replaced by a calm, elevated atmosphere that feels both private and expansive.

    Guests also have full access to the building’s premium facilities, including indoor and outdoor pools, a spa, sauna, steam room, and two gyms—all set within one of the Gold Coast’s most sought-after beachfront addresses.

    Located directly on the Esplanade, you’re just steps from Surfers Paradise Beach and within easy reach of Cavill Avenue’s restaurants, shopping, and nightlife, giving you the perfect balance of relaxation and convenience.

    Apartment 5005 offers a completely different perspective of Surfers Paradise—higher, quieter, and undeniably more memorable.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Wintersport

  • Gebruik van de skilift
  • Langlaufloipe in de buurt
  • Snowboarden in de buurt
  • Toegang tot de piste

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Auto aanbevolen
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bubbelbad
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette met muntautomaat

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Aan een rivier
  • Aan het water
  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de oceaan
  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In de bergen
  • In een dorp
  • In het stadscentrum
  • Naast een golfbaan
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Optionele golfprivileges
  • Skiliftprivileges
  • Toegang tot skipiste
  • Waterpark
  • Basketballen in de buurt
  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Casino in de buurt
  • Ecotours in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jagen in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Parasailing in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Raften in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
  • Rotsklimmen in de buurt
  • Schaatsmogelijkheid in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Sleeën in de buurt
  • Sneeuwscooteren in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Speleologie in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Walvissen spotten in de buurt
  • Wandelmogelijkheid in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Watertuben in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No parties, events, smoking or vaping. Please keep noise to a minimum and respect neighbours and all building and common-area rules.
Only registered guests may stay overnight. Children must be supervised. Please do not move furniture or remove items from the apartment.
Please leave the apartment reasonably clean and tidy, report any damage promptly, and note that lost keys or lockouts may incur charges.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Surfers Paradise, een wijk in in Gold Coast, en ligt in een landelijke omgeving en aan het strand. Cavill Avenue en Pacific Fair Shopping Centre zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Warner Bros. Movie World en Currumbin Wildlife Sanctuary. Dreamworld en Infinity Attraction zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en snowboarden. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwscooteren of schaatsen. Bekijk onze reisgids voor Gold Coast
Meer appartementen in Gold Coast
Kaart
Surfers Paradise, Queensland

In de buurt

  • Een levendige stadsstraat met moderne gebouwen, een zebrapad en een heldere lucht.
    Cavill Avenue
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een kuststad met een lang strand, hoge gebouwen en een rivier.
    Surfers Paradise Beach
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een kaartjeshok met een bord voor 'TICKETS' en een gebied voor het spel 'SLINGSHOT'.
    Slingshot
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kuststreeaatjes met hoge gebouwen, een strand en een rivier.
    SkyPoint Observation Deck
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Chevron Renaissance
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Cypress Avenue Station - 9 min. wandelen
  • Helensvale Station - 27 min. rijden
  • Gold Coast, QLD (OOL-Coolangatta) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Sushi Ave
    5 min. wandelen
  • Starbucks
    3 min. wandelen
  • Surfers Paradise Beer Garden
    4 min. wandelen
  • McDonald's
    2 min. wandelen
  • Bali in Paradise
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Esplanade Soul Apartment 5005?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Esplanade Soul Apartment 5005 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Esplanade Soul Apartment 5005 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Esplanade Soul Apartment 5005?

Dit appartement in Surfers Paradise ligt aan het strand, in het stadscentrum en op 5 minuten wandelen van Surfers Paradise Beachfront Markets, Surfers Paradise Beach en Cavill Avenue. Ook Gold Coast Convention and Exhibition Centre en The Star Gold Coast liggen op 5 km afstand. Cypress Avenue Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Florida Gardens is het 27 minuten wandelen.