Hotel Nagglerhof ligt in Gitschtal in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Gailtaler Heimatmuseum en Kräuterhaus PfarrStadel. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Besucherzentrum GeoPark Karnische Alpen en Pendolino. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen, skiën en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sleeën. Bekijk onze reisgids voor Gitschtal
Weißbriach 72, Gitschtal, Kärnten, 9622
In de buurt
Skigebied Nassfeld Pressegger See
20 min. rijden - 25.4 km
Weissensee
8 min. rijden - 6.4 km
Hermagor plein
12 min. rijden - 15.2 km
Rodelbaan Rattendorf
12 min. rijden - 15.2 km
Gailtaler Heimatmuseum
15 min. rijden - 18.0 km
Lokaal vervoer
Station Hermagor-Pressegger - 12 min. rijden
Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 74 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Holzer
9 min. rijden
Tschatscheleria
19 min. rijden
Ronacherfels
16 min. rijden
Naggleralm
26 min. rijden
Gasthof Messner
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Nagglerhof
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in de bergen
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Nagglerhof. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt en diner. Gratis wifi in de kamer, een speeltuin en een spelletjesruimte zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een oplaadpunt voor elektrische auto's en hulp bij uitstappen/tickets
Een vergaderruimte, bagageopslagruimte en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Nagglerhof bieden voordelen zoals aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Balkons of terrassen, aparte zitruimtes en verwarming
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Skishuttle in de buurt
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Bubbelbad
Fietsenverhuur
Sauna
Ski-opslag
Skipassen
Speeltuin
Spelletjesruimte
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
In de bergen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Apart zitgedeelte
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 19.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per week
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 60 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 29 februari betaal je EUR 2.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 31 augustus, EUR 2.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
Toeristenbelasting: EUR 0.70 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per week
Toeslag voor extra bed: EUR 60 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Oostenrijk een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Nagglerhof Weißbriach
Nagglerhof Weißbriach
Hotel Nagglerhof Gitschtal
Nagglerhof Gitschtal
Hotel Nagglerhof Hotel
Hotel Nagglerhof Gitschtal
Hotel Nagglerhof Hotel Gitschtal
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Nagglerhof?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per week. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Nagglerhof inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Nagglerhof uitchecken?
Je dient om uiterlijk 19.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Nagglerhof?
Dit gezinsvriendelijke hotel ligt in de bergen, op 15 km afstand van Weissensee, Wassererlebnisweg en Gailtaler Heimatmuseum. Ook Hermagor plein en Rodelbaan Rattendorf liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Nagglerhof
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Sylvia
29 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
familiär geführtes Hotel in einer schönen Umgebung
wir waren nur 3 Tage im Hotel Nagglerhof und haben uns sehr wohlgefühlt. Die Wirtsleute sind sehr nett und waren sehr bemüht, uns ein paar schöne, erholsame Tage zu gestalten. Fazit: wir kommen gerne wieder!
Sylvia
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet hotel not far from skiing
Quiet hotel away from the hustle. Enjoyed myself very much, Skiing at Nassfeld on an easy 20 minutes away. Great hotel & food. Christoph was an excellent host. I would return again.