Aparthotel
VISAJ Metropolitan
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen in Giroc
Fotogalerie voor VISAJ Metropolitan





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Aparthotel
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
VISAJ Metropolitan
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen in Giroc
Dit aparthotel heeft niet alleen een wasserij, maar ook een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Parkeren is gratis. Elk aparthotel heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Gratis wifi, satellietzenders en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
VISAJ Metropolitan heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Serenity Hotel
Serenity Hotel
- Ontbijt inbegrepen
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 21 beoordelingen
De prijs is € 76
inclusief belastingen en toeslagen
18 dec - 19 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor babybed: RON 30.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: RON 50.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
VISAJ Metropolitan Giroc
VISAJ Metropolitan Aparthotel
VISAJ Metropolitan Aparthotel Giroc
Over deze buurt

11 Strada Rachetei, Giroc, TM, 307220
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,8








