Fotogalerie voor Huswell - Spacious apartment with nice terrac





Huswell - Spacious apartment with nice terrac heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 4 150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
6408b4126e5e52005d6042fd
Over deze buurt
dit appartement ligt in Gent in het stadscentrum. Bezoek Portus Ganda en Zwembad Van Eyck als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Stedelijk Natuurreservaat Bourgoyen-Ossemeersen en Sport- en recreatiepark Blaarmeersen. De Wereld van Kina: de Tuin en Pretland Gent zijn ook een bezoek waard.

Gent, Vlaams Gewest
In de buurt
- Gravensteen - 4 min. rijden - 2.0 km
- Stadhuis van Gent - 5 min. rijden - 2.3 km
- Korenmarkt-plein - 5 min. rijden - 2.3 km
- Sint-Baafskathedraal - 6 min. rijden - 2.6 km
- Gentse Kerstmarkt - 6 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Gaston - 7 min. wandelen
- Bar Bricolage - 9 min. wandelen
- Turkse Bakkerij Leziz Firini - 3 min. wandelen
- Patron - 2 min. wandelen
- Bar Oswald - 11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Huswell - Spacious apartment with nice terrac
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
29 mei 2025
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in mei 2025