Expo 13 ligt in Stationsbuurt Noord, een wijk in Gent. Bezoek Atelierwoning Leon Sarteel en Boekentoren, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Zuid Shopping Center Gent en Gentse Kerstmarkt. Plantentuin Universiteit Gent en Kunstencentrum Vooruit zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Gent
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Bubbelbad
Sauna
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Privébadkamer
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.40 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
EXPO 13 B&B Ghent
EXPO 13 B&B
EXPO 13 Ghent
EXPO 13 Ghent
EXPO 13 Bed & breakfast
EXPO 13 Bed & breakfast Ghent
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Expo 13?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Expo 13?
Vandaag, 7 mrt. 2026, kost een verblijf bij Expo 13 van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 154, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Expo 13 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Expo 13 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Expo 13?
Deze bed & breakfast ligt in Stationsbuurt Noord, op 5 minuten wandelen van Citadelpark en Plantentuin Universiteit Gent. Ook Congrescentrum ICC Ghent en Kuipke liggen op 10 minuten wandelen. Station Gent-Sint-Pieters en Gent (GNE-Sint-Pieters Train Station) liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Expo 13
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
8,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 45 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 45 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Nina
23 jul 2025
Nina
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
Zakenreiziger
4 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer vriendelijke eigenaar.
Mooie luxe accomodatie.
Mark
2 nachten verbleven in maart 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
25 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het zag er prachtig uit. De douche was goed en aangenaam.
Het ontbijt was uitstekend.
De ligging is ook prima en op 1/2 uurtje lopen van het centrum.
De kamer was kleiner dan we verwacht hadden. Weinig ruimte voor koffers en jassen en weinig bewegingsruimte.
Er waren geen nachtkastjes, wat niet zo handig is.
Het fonteintje bij de douche is zo klein dat je niet je gezicht kunt wassen, zonder alles - vloer en muren - nat te spatten. Meer iets voor op het toilet.
Het bed had twee matrassen met een dekmatras, waar een kuil in zat, waardoor we naar elkaar toe rolden.
Op het bed lag een zwarte sprei met een ondefinieerbare witte vlek.Het raam kun je 's nachts niet open laten staan omdat er continue treinverkeer te horen is. De wissels en de vrachttreinen hoor je de hele nacht.
Het koelkastje op de kamer maakt ook behoorlijk hinderlijk geluid, dus hebben we de stekker uit het stopcontact getrokken.
De muren van de kamer zijn erg dun (gipswandje?) waardoor je de buren erg goed kan horen.
De TV is klein en heeft een vaag beeld.
Helaas konden we ook geen gebruik maken van de sauna, die op de website stond. Deze service was er niet meer.
De foto's van de kamer op Expedia zijn mooi, maar komen niet overeen met onze kamer.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
30 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging is perfect voor de trein en ICC. Mooi gebouw met heerlijk ontbijt. Super aardige gatstheer en vrouw.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Cornelis&Nita, Den Haag
Reisde met partner
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie kamer, hartelijke ontvangst, tips waar heen te gaan van de gastheer, luxe ontbijt in een ongedwongen sfeer. Aanrader!
Cornelis&Nita
3 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
26 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Didier en Katlien zijn de perfecte gastheer en gastvrouw van een knus en romantische Bed & Breakfast. Verblijf bij Expo 13, een mooi verzorgd herenhuis, was van begin tot het einde ontzettend prettig en comfortabel en ontspannen! Bij aankomst konden we niet makkelijk parkeren en heeft Didier de auto voor ons weggezet, waarna we uitgebreide uitleg kregen over to do' s in Gent en leuke restaurantjes. De kamer is heerlijk en de aparte badkamer met bad geeft een ontspannen en luxe uitstraling. Het centrum is goed bereikbaar met de tram (10 min) en anders 's nachts ook met de taxi voor ongeveer 10 euro. Het ontbijt is echt waanzinnig lekker en een fantastische prijs kwaliteit! Naast een uitgebreid buffet van truffels, croissants en verse stokbrood met kaasjes kwam Guido ook langs met vers gekookte eitjes. Kortom, een echte aanrader als je een weekendje weg wil naar Gent! Nogmaal veel dank voor alle goede zorgen Guido en Katlien! We komen graag een keertje terug!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Lieven
20 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lieven
1 nacht verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Jo
Zakenreiziger
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jo
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mr David
Zakenreiziger
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mr David
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
David
Zakenreiziger
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
David
5 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Mauricio
23 jul 2025
Mauricio
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Linda
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Linda
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Priha
7 apr 2024
Priha
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
8 okt 2023
Elizabeth
1 nacht verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
P J
20 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Welcoming
Outstanding place to stay.
P J
3 nachten verbleven in mei 2023
8/10 – Goed
Stefan
Reisde met een groep
9 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Stefan
1 nacht verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
AKIRA
28 nov 2021
AKIRA
14 nachten verbleven in november 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
1 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bright, clean room, very friendly and helpful staff, location ideal for our visit.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
17 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the very warm welcome from Didier and Katlien and the amazing building we knew were in for an amazing stay at Expo13. The attention to detail in the property - beautifully appointed rooms and bathroom, the very well stocked mini bar, sumptuous breakfasts served in the salon, rivalled any 5* hotel I have stayed in. Expo 13 was centrally located down the road for Gent St Pierre station and was walking distance from the centre of Gent.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
kieran
3 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Boutique hotel
Beautiful room, Hotel close to main station. Hoteliers very friendly and helpful.
kieran
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
19 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Elegant, charming, attention to little details (like the content of the fridge), close to the main train station, accommodating hosts.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Elizabeth
7 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable and convenient.
Good hotel, comfortable room, but the reception on arrival was somewhat unwelcoming. The man behind the desk was not helpful.
Elizabeth
2 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
2 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved the very comfortable bed (best I've slept in away from home), roll top bath, breakfast just as we wanted accompanied by very pleasant music, good location near the station & nice little touch of small bottles of cava in the fridge for a drink at the end of the day. Easy to catch the tram 1 into town (included in a Ghent city pass) or walk 30 minutes by the river. We loved the place & would like to visit again.