Gehele woning

Amazing home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Amazing home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside

Een ruime keuken met houten vloeren, een eethoek met tafel en stoelen, en uitzicht op de omgeving door grote ramen.
Een ruime zolderkamer met een hoge nok, houten balken, een groot raam, een bank, een tafel en diverse decoratieve objecten.
Een achtertuin met een jacuzzi, buitenmeubels en een zwembad.
Een moderne woonkamer met een grijze hoekbank, een open haard en een eetgedeelte met houten meubels.
Een moderne keuken met witte kasten, een rond keukenblok en uitzicht op groen.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Amazing home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside

  • Kijk uit naar deze uitzonderlijke en ruime vakantiewoning met tal van voorzieningen.



    Dit huis is perfect voor grote groepen reizigers die waarde hechten aan comfort, karakter en gedeelde ervaringen. Binnen vind je een indrukwekkende verscheidenheid aan kamers en inrichtingsstijlen. De elegante, ruime eetkamer met een lange tafel creëert de ideale setting voor feestelijke diners of sociale bijeenkomsten. Dit wordt aangevuld door verschillende goed uitgeruste keukens om ontspannen te koken. Een aparte activiteitenruimte met biljart, tafeltennistafel en airhockey nodigt uit tot spannende wedstrijden.



    Ontspan in de buitenruimte in de whirlpool of neem een verfrissende duik in het zwembad, terwijl de vele speeltoestellen de ogen van de kinderen zullen doen oplichten. Sportliefhebbers komen aan hun trekken met een spelletje petanque of voetbal. Verschillende terrasjes met zitjes nodigen uit om buiten te eten of gewoon te genieten van de rustige omgeving. s Avonds biedt de vuurplaats een sfeervolle achtergrond voor uren samen doorbrengen in de buitenlucht.



    Bezoek Kolding met het kasteel Koldinghus of het moderne Trapholt Kunstmuseum. Een uitstapje naar het door UNESCO beschermde Christiansfeld, bekend om zijn bijzondere architectuur en traditionele peperkoek, is ook de moeite waard. De themaparken Legoland en Lalandia in Billund zijn ideaal voor gezinnen met kinderen.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Stroom en water exclusief

    - Verwarming inkl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Niet te huur voor scholen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie



    Optioneel:

    - Reinigingsset: 13.00 EUR/Per verblijf

    - Kinderstoel: 16.00 EUR/Per week

    - Kinderbed: 16.00 EUR/Per week

    - Linnengoed/handdoek: 16.00 EUR/Per verblijf



    Verplicht op locatie:

    - Eindschoonmaak: 693.00 EUR/Per verblijf

    - Stroom: 0.50 EUR/Per kWh



    - Verwarmd buitenzwembad

    - Zwembad gehele jaar open

    - Privé zwembad (40m2)

    - 2 extra kinderen gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 2

    - Kinderstoel: 2

    - Huisdieren: 4



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Gesten. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Koldinghus Koninklijk Kasteel - Ruïne - Museum en Vejen Miniby. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Troldeparken en Vorbasse Fritidscenter een bezoekje brengen. Store Rygbjergstenen en Egtvedpigens Graf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gesten
Meer vakantiehuizen in Gesten
Kaart
Gesten

In de buurt

  • Een overdekt waterpark met meerdere zwembaden, palmbomen en een beschut gebied met zitplaatsen.
    Waterpark Lalandia
    30 min. rijden - 40.0 km
  • Een kleurrijk model van een Europese stad met een gracht en boten.
    LEGOLAND® Billund
    31 min. rijden - 40.6 km
  • Gesten Kerk
    5 min. rijden - 2.6 km
  • Koldinghus (kasteel)
    24 min. rijden - 29.5 km
  • Legohuis
    30 min. rijden - 40.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Lunderskov - 10 min. rijden
  • Billund (BLL) - 32 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Alfa Bryghus ApS
    11 min. rijden
  • Café Kragelund
    6 min. rijden
  • Sanas Pizzaria
    11 min. rijden
  • Transportgrillen
    19 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Lovely home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Lovely home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely home in Gesten with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 2 km van Gesten Kerk en op 3 km van Gesten Golf. Ook Veerst Kerk en Andst Kirke liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

6,0