Geheel appartement

Euroville by Interhome

Fotogalerie voor Euroville by Interhome

Een terras met uitzicht op een meer en bergen, met witte stoelen en een balustrade.
Een strand met mensen die zonnebaden, een meer en gebouwen op de achtergrond.
Jachthaven
Zwembad
Een waterkant met een gebouw, boten en vlaggen.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 218 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Euroville by Interhome

  • Germignaga 2 km van Luino: Groot residentie "Euroville", van 8 verdiepingen. 60 appartementen in de woning. Boven Germignaga, verhoogde ligging in een woonwijk, 1.5 km van het meer. Voor medegebruik: terrein, verzorgde tuin met gazon en bomen, openluchtzwembad (15 x 7 m, seizoensgebonden beschikbaarheid: 01. Jun. - 30. Sep.). Buitendouche, tennisbaan, tafeltennis, kinderspeelplaats, onderhoud zwembad door de eigenaar/tuinman. In het huis: lift, dakterras. Parkeerplaats op het terrein. Supermarkt 1.5 km, restaurant 1.3 km, bar 1.3 km, bushalte 1.5 km, treinstation "Luino" 2.5 km, kiezelstrand 1.5 km, overdekt zwembad 3 km. Golfterrein (18 holes) 18 km. Auto noodzakelijk. De sleuteloverdracht vindt plaats bij het agentschap Interhome in Porto Valtravaglia, 7 km.
    "Euroville", appartement 2-kamers 18 m2 op de 6e verdieping. Eenvoudig en doelmatig ingericht: 1 open kamer met 1 2-pers bed (140 cm). Woonkeuken in de hal (2-pits kookplaat, mini-oven, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine) met eettafel. Douche/WC. Verwarming, air-conditioning. 2 kleine balkons. Balkonmeubilair. Uitzicht op de bergen. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis). Opmerking: Douche/WC direct tegenover de ingang van de flat, in de gang. IT012076C2EEXWW9GE

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) (2026-10-22 - 2026-11-27)
    Toeristenbelasting
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    #IT2085.633.2

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer

Woonruimtes

  • Eettafel

Buiten

  • Balkon
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer

Dingen om te doen

  • Tennis
  • Mountainbiken in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zeilen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 18 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor airconditioning: EUR 15 per nacht
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 8 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
  • Handdoektoeslag: EUR 8 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT012076C2EEXWW9GE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt aan een meer in Germignaga. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Villa De Angeli Frua en Villa della Porta Bozzolo. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Museo Ferroviario del Verbano en Chocoladefabriek Alprose een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion van Maccagno of Pista La Resega. Ga voor waterpret zoals zeilen en surfen/bodyboarden. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Germignaga
Meer appartementen in Germignaga
Kaart
Luino

In de buurt

  • Museo Ferroviario del Verbano
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Santuario della Madonna del Carmine
    5 min. rijden - 2.5 km
  • Chiesa di San Pietro e Paolo
    5 min. rijden - 3.2 km
  • beach near Area verde Palazzo Verbania
    5 min. rijden - 2.8 km
  • strand nabij Porto di Colmegna
    8 min. rijden - 5.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Luino - 4 min. rijden
  • Station Colmegna - 6 min. rijden
  • Lugano (LUG-Agno) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Cerinotti Pasticceria Gelateria
    4 min. rijden
  • Gastronomia I Portici
    4 min. rijden
  • Caffè Clerici
    5 min. rijden
  • Lo Scoglio
    5 min. rijden
  • Divina
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Euroville by Interhome over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Euroville by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Euroville by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Euroville by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Euroville by Interhome?

Dit appartement ligt aan een meer, op 2,2 km van Museo Ferroviario del Verbano en op 3,1 km van Chiesa di San Pietro e Paolo. Ook Openbare Strand en Stadion van Maccagno liggen op 10 km afstand. Station Luino ligt op 26 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Euroville by Interhome

8,8

Uitstekend

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Kaffeemaschine

Es war nur eine Kaffeemaschine für Mini-Tassen vorhanden , eine übliche Kaffeemaschine für 6 bis 8 Tassen wäre auch für Singles angebracht , die dort als Gäste wohnen , weil man , wie ich nicht nur eine kleine Tasse morgens trinkt , sondern mindestens 3 große Kaffeebecher !
Van een partnersite

8/10 – Goed

good apartment as base to explore Lago Maggiore

Stayed here for 5 days with my gf. Our first time around lago maggiore. The apartment is located in a good spot to explore the region. Its relatively small but fully equipped and kept spotless clean by the owners, an older italian couple that arrange everything. Note that the bathroom is private but separated from the app, you cross the hallway. The app is located on the 6th floor in a flat on top of a steep hill (you'll need a car!). Complex has a shared pool, tennis field and parking space.
Van een partnersite

8/10 – Goed

leider befindet sich das Bad/D...

leider befindet sich das Bad/Dusche übern Gang, allerdings nur 1 Meter und ist aus bautechn. Gründen nicht in der FEWO integriert. Aber die beiden benachbarten Wohnungen waren nicht belegt, so dass es nicht problematisch war.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir hatten wie immer eine schö...

Wir hatten wie immer eine schöne Unterkunft. Vor allem sehr sauber wenn auch ein bisschen klein Auch die Schlüsselhalterin war sehr nett. Wir haben uns sehr wohlgefühlt dort. Reisetipps: Der Lago Maggiore ist immer eine Reise wert.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Preis Leistungsverhältnis stim...

Preis Leistungsverhältnis stimmt es war sehr sauber und Gepflegt hervorzuheben ist das die Vermieter sehr nett und zuvorkommend waren. Auch die Außenanlage mit ihrem Pool und Blick auf den Lago ist Top. Reisetipps: Da wir den Lago Maggiore Sehr gut Kennen weil wir dort einige Jahre durch die Arbeit Gelebt haben, ist es trotzdem immer wieder faszinierend neue Dinge zu Entdecken.im Juni ist es besonders Schön da der ganze Lago nach Jasmin duftet.