Gehele woning

Awesome home in Gérardmer with WiFi

Fotogalerie voor Awesome home in Gérardmer with WiFi

Een terras met een tafel, stoelen, een barbecue en uitzicht op het landschap.
Een houten interieur met een eettafel, stoelen, een bank en een televisie die aan de muur is bevestigd.
Een landschap bij een meer, met boten afgemeerd aan een steiger, omringd door beboste heuvels.
Een steiger met boten, een vlonder met zitplaatsen en een bergachtige achtergrond.
Een ruime woonkamer met een bank, een eettafel met stoelen en een keuken met houten wanden en rode gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 7110 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Awesome home in Gérardmer with WiFi

  • Gezellig huis in Gérardmer met prachtig uitzicht op het meer.



    Welkom in het uitnodigende huis, dat u verwelkomt op een prachtige panoramische locatie op de zuidelijke helling van Gerardmer. De gezellig ingerichte kamers met hun warme houten meubels nodigen u uit om een ontspannen pauze te nemen van het dagelijks leven. De speelkamer met tafelvoetbal, tv en bordspellen biedt vermaak voor het hele gezin. Laat na een dag vol belevenissen uw blik over het meer dwalen terwijl u samen dineert en geniet van uw tijd samen.



    Geniet van de zon op het terras van het vakantiehuis terwijl je kinderen vrolijk spelen, bereid heerlijke gerechten op de barbecue en rond een heerlijke vakantiedag in de buitenlucht af.



    Je brengt je vakantie door in een gebied met prachtige natuur. Een vakantie in de Vogezen is het hele jaar door een bijzondere ervaring. De lente is bloemrijk en feestelijk en je kunt hier bijvoorbeeld het narcissenfestival meemaken. In de zomer bieden de omliggende meren de beste mogelijkheden voor ontspanning en sportieve activiteiten op het water en op het land. In de herfst kun je wandelen en paddenstoelen plukken met een adembenemend uitzicht op de Alpentoppen, terwijl je in de winter uitstekende omstandigheden vindt om te skiën, sleeën en sneeuwschoenwandelen.



    Het uitnodigende vakantiehuis is de ideale plek voor een heerlijke vakantie in elk jaargetijde.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.







    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Tafelvoetbalspel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 110 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Gerardmer. Geniet van de prachtige natuur bij Parc naturel régional des Ballons des Vosges en Gazon du Faing. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Jardin de Berchigranges en IJsbaan van La Bresse. Bol d'air en Pisciculture Dalleu zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gerardmer
Meer vakantiehuizen in Gerardmer
Kaart
Gérardmer

In de buurt

  • Een persoon in een oranje jas loopt over rotsen langs een kalm meer, omringd door een dicht bos.
    Parc naturel régional des Ballons des Vosges
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergachtig landschap met een wolkzee eronder.
    Forêt Domaniale de Gérardmer
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een rustig meer met een blauw-witte boot aan de pier, omringd door huizen en beboste heuvels.
    Meer van Gérardmer
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Wintersportplaats Gérardmer
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Gérardmer Casino
    19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Laveline-devant-Bruyères - 26 min. rijden

Restaurants

  • π'Potes Restaurant
    4 min. rijden
  • La Taverne Alsacienne
    19 min. wandelen
  • Mémé
    19 min. wandelen
  • Olac
    15 min. wandelen
  • Le Retro
    18 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Awesome home in Gérardmer with WiFi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Awesome home in Gérardmer with WiFi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Awesome home in Gérardmer with WiFi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Awesome home in Gérardmer with WiFi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Gerardmer ligt vlak bij Wintersportplaats Gérardmer en Parc naturel régional des Ballons des Vosges. Ook Forêt Domaniale de Gérardmer en Meer van Gérardmer liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Awesome home in Gérardmer with WiFi

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
2 nachten verbleven in december 2024