Tower Genova Airport Hotel & Conference Center bevindt zich in Sestri Ponente, een wijk in Genua, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation. Cruiseterminal in de Haven van Genua en Porto Antico zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Galata Museo del Mare en Bigo (Il Bigo) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Genua
Via Pionieri ed Aviatori d'Italia 44, Genoa, GE, 16154
In de buurt
Aquarium van Genoa
10 min. rijden - 7.4 km
Porto Antico
11 min. rijden - 7.7 km
Centrum
13 min. rijden - 8.8 km
Via Sestri
14 min. wandelen - 1.2 km
Marina Genova
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Genova Sestri Ponente - 15 min. wandelen
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 1 min. rijden
Restaurants
Il Caruggio Eat And Shop
4 min. wandelen
J Class Café
17 min. wandelen
Panificio Pasticceria Re
14 min. wandelen
Creperia OM
15 min. wandelen
Al Borgo Caffe
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Tower Genova Airport Hotel & Conference Center
Hotel met een chique stijl niet ver van Cruiseterminal in de Haven van Genua
Geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin bij Tower Genova Airport Hotel & Conference Center. Het plaatselijke restaurant Bistrot Albatross serveert lunch, diner en lichte maaltijden. Je kunt er genieten van een happy hour. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een à la carte ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een computerstation en vergaderruimtes
Een kruier/portier, conciërgeservice en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 283 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Flatscreentelevisies van 43 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Bistrot Albatross
Ristorante il Portico
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift (80 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
11 etages
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 8 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Betaald parkeren (overdekt): EUR 25 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT010025A1VDC2LKRI
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Tower Genova Airport Hotel & Conference Center?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Tower Genova Airport Hotel & Conference Center?
Vandaag, 16 sep. 2026, kost een verblijf bij Tower Genova Airport Hotel & Conference Center van één nacht voor twee volwassenen op 20 sep. 2026 min. € 97, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Tower Genova Airport Hotel & Conference Center inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Tower Genova Airport Hotel & Conference Center uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Tower Genova Airport Hotel & Conference Center?
Dit hotel ligt in Sestri Ponente, op 2 km afstand van Via Sestri en Marina Genova. Ook PA Micone Hospital en 105 Stadium liggen op 3 km afstand. Station Genova Sestri Ponente ligt op 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.