Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met kabelzenders, terwijl een wasmachine en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
Dit appartement heeft 3 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Er is een televisie met kabelzenders.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Auto niet vereist
Keuken
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 35
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 35
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 3.0 per dag.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 8 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 35
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 3.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT010025B4RQ5LFFUX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Piazza Colombo House Historic Center Genoa
Piazza Colombo House Historic Center Apartment
Piazza Colombo House Historic Center Apartment Genoa
Over deze buurt
dit appartement ligt in Centro Est, een wijk in Genua. Porto Antico en Cruiseterminal in de Haven van Genua zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Bigo (Il Bigo) en Vico della Casana zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Genua
Zijn huisdieren welkom bij Piazza Colombo House Historic Center?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 35. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Piazza Colombo House Historic Center inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Piazza Colombo House Historic Center uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Piazza Colombo House Historic Center?
Dit appartement ligt in Centro Est, op 2 km afstand van Mercato Orientale en Porto Antico. Cruiseterminal in de Haven van Genua ligt op 3,1 km. Station Genua Genova Brignole ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Genua Genova Piazza Principe is het 30 minuten wandelen.
Beoordelingen over Piazza Colombo House Historic Center
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 2 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Ronald
Reisde met partner
23 sep 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very large apartment, clean in a great location. Minimal equipped kitchen could have use a few more cooking pots and pans. Location faces onto the very busy piazza. With no AC and the windows open it was quite noisy late into the night and very early in the morning.
Check-in instructions need improvement. Lock box was impossible to find. Found after asking several locals. The unit was only indicated as 4th floor, no unit number. Only found it after trying the key in every lock until one opened.
Ronald
4 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Kerstin
Reisde met familie
15 aug 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Wohnung ist riesig. Die Betten waren sehr bequem. Es gab einen historischen Aufzug. Die Lage ist super, in der Nähe des Bahnhofs/ Busbahnhofs, der Altstadt, viele Restaurants, zum Strand kann man laufen.
WLAN funktionierte gut, Kühlschrank und Tiefkühlschrank funktionierten. Ein Wasserkocher wäre schön gewesen. Aber man konnte Teewasser am Herd warm machen.
Leider fehlt eine Klimaanlage, die bei 35 Grad wirklich wünschenswert gewesen wäre. Nachts ist es sehr laut, wegen der Stadtreinigung und auch weil am Platz viele Geschäfte, Bars und Restaurants sind.