Montecler Manor
Fotogalerie voor Montecler Manor





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
gennes val de loire, treves
In de buurt
Loire-Anjou-Touraine Regionaal Natuurpark1 min. wandelen - 0.0 km
Château de Saumur17 min. rijden - 14.3 km
Château d'Angers42 min. rijden - 43.8 km
Zoo de la Fleche47 min. rijden - 61.6 km- Pantsermuseum18 min. rijden - 15.1 km
Lokaal vervoer
- Station Les Rosiers-sur-Loire - 13 min. rijden
- Angers (ANE-Angers - Loire) - 39 min. rijden
Restaurants
- Joseph13 min. rijden
- McDonald's14 min. rijden
- Le Carahutta4 min. rijden
- Café de la Paix5 min. rijden
- Les Caves de Marson15 min. rijden
Over deze accommodatie
Montecler Manor
Gelijkaardige accommodaties

Casa Mila & Spa - Chambres d'Hôtes raffinées vue Loire et Piscine
Casa Mila & Spa - Chambres d'Hôtes raffinées vue Loire et Piscine
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Spa
- Parking inbegrepen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House Gennes-Val-de-Loire
House Private vacation home
House Private vacation home Gennes-Val-de-Loire








