Gehele woning·Particuliere eigenaar
House 1 mile from Geneva on Lake. We have several wineries in the area.
Dit vakantiehuis bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een keuken en een terras
Fotogalerie voor House 1 mile from Geneva on Lake. We have several wineries in the area.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8158 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cozy cabin with views of Lake Erie and colorful sunsets!
Cozy cabin with views of Lake Erie and colorful sunsets!
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasservice
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 74 beoordelingen
De prijs is € 194
inclusief belastingen en toeslagen
21 okt - 22 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt naast een golfbaan en aan een meer in Geneva. Bezoek culturele hoogtepunten Ashtabula Arts Center en Finnish American Heritage Center and Museum. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Ashtabula Towne Square en Jefferson Farmers' Market. Allison's Mini-Golf en Adventure Zone zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals motorbootvaren of vissen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en jagen.

Geneva, OH
In de buurt
- Old Firehouse Winery - 6 min. rijden - 4.6 km
- Lakehouse Inn & Winery - 7 min. rijden - 5.0 km
- Adventure Zone - 7 min. rijden - 5.0 km
- Geneva State Park - 10 min. rijden - 6.8 km
- Geneva Marina - 10 min. rijden - 6.8 km
Restaurants
- Mary's Diner - 4 min. rijden
- Sportsterz Bar And Grille - 6 min. rijden
- Eddie's Grill - 5 min. rijden
- The Cove Nightclub - 5 min. rijden
- Yankies - 6 min. rijden








