Auberge Communale de Carouge ligt in Carouge vlak bij een metrostation. Port des Eaux-Vives en Golf & Country Club de Bossey zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Genève-Plage en Botanische tuinen bezoeken. Vivarium de Meyrin en Alpengarten zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Carouge
Rue Ancienne 39, Carouge, GE, 1227
In de buurt
Centrale winkelbuurt
4 min. rijden - 2.8 km
Kathedraal Saint-Pierre
4 min. rijden - 2.8 km
Musée Patek Philippe
5 min. rijden - 2.4 km
Stade de Genève
18 min. wandelen - 1.6 km
Universiteit van Genève
4 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Ancienne - 1 min. wandelen
Lancy Bachet Station - 15 min. wandelen
Geneva International Airport (GVA) - 20 min. rijden
Restaurants
La Bourse
4 min. wandelen
Café du Marché
5 min. wandelen
Martel
4 min. wandelen
Constantine
5 min. wandelen
Almercato
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Auberge Communale de Carouge
Hotel vlak bij Jet d'Eau-fontein
Overweeg een verblijf bij Auberge Communale de Carouge en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Vicolo 39, serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een speeltuin en een bar, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Andere voordelen zijn:
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en een lift
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort met gratis wifi en gratis flessenwater.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Vicolo 39
Dingen om te doen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Speeltuin
Voorzieningen
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deuropeningen op rolstoelbreedte
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijkheid
Trapleuningen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: CHF 30
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 30
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 4.25 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: CHF 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: CHF 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Auberge Communale de Carouge?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Auberge Communale de Carouge?
Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij Auberge Communale de Carouge van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 135, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Auberge Communale de Carouge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Tegen een bedrag van CHF 30 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Auberge Communale de Carouge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van CHF 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Auberge Communale de Carouge?
Dit hotel in Carouge ligt op 2 km afstand van Centre Sportif Des Vernets en Stade de Genève. Ook Marché aux Puces de Plainpalais en Bastions Park liggen op 3 km afstand. Tramhalte Ancienne ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Marche is het 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Auberge Communale de Carouge
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,0
Locatie
8,4
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 56 van 147 beoordelingen
10 - Uitstekend
56
Gastenscore: 8 - Goed. 67 van 147 beoordelingen
8 - Goed
67
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 147 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 147 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 147 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SABRINA
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great stay. Clean
SABRINA
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patty
7 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay!
Patty
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mara
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I really liked the hotel, especially because of the kindness and elegance of the staff. The breakfast is good and served in a cozy atmosphere. The room is spacious and has everything a guest needs: a comfortable bed, plenty of storage, and a good bathroom. The location is excellent! Right in front of the hotel, there is a tram stop that connects you to several parts of the city. And the neighborhood is charming. I’ve been to Geneva a few times and never liked the hotels, but this one truly won me over.
mara
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
C
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Value for Money
Great value for money hotel stay for quick city break. Very thankful we were able to check in in time as our flight was late but manager was still there. Wonderful fresh breakfast too!
C
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thibault
9 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Halte sympa dans carouge
Auberge sympathique, personnel accueillant, le petit déjeuner pourrait être un plus développé.
Thibault
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
carolina
18 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy familiar sencillo pero acogedor
carolina
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pascal
5 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jolie auberge, bien placée, avec tram devant la porte
Pascal
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roger
17 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We enjoyed the stay very much. Very comfortable room
Roger
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helge
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Preis-/Leistungsverhältnis. Guten Frühstück mit zwar kleiner Auswahl aber lecker und toller Kaffee. Ca. 35 Minuten sehr schöner Fußweg zum Genfer See oder Straßenbahn vor der Türe. Derzeit wegen Baustelle ca. 3 Minuten Fußweg.
Helge
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jennifer
19 apr 2025
Positief: Voorzieningen
Front desk lady was very helpful and kind.
jennifer
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
luca
5 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione tranquilla, mezzi pubblici davanti l'uscita, stanza e bagni ampi e puliti, personale gentile e disponibile.
luca
5 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Atulkumar
7 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable efficient hotel with easy travel optio
Very clean quiet room with plenty of space and comfortable bed
Great shower with great pressure and temperature
Breakfast was basic but perfectly adequate to get you started in the morning.Good coffee
No real hot choices
Tram station is right outside so easy travel
Atulkumar
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ingela
11 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Already looking forward to next time...
A cute little hotel with tons of historical value!
This place has been a place to stay over at since the early 1800´s, and it´s still a lovely place. Great coffee and breakfast, impeccable bathroom, but maybe too hard a bed... the latter doesn´t matter, I´ll definitely stay here again!
Ingela
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fiona
19 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was really nice, easy to find, shops and restaurants etc. nearby. Literally next to the tram stop, provided a free public transport ticket for the trip too. Loved my little attic room!
Fiona
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jean-pierre
8 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ausgezeichnete Lage, ÖV Tram Linie 12 vor der Hoteltüre,
In der Mitte von Carouge.
Jean-pierre
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jorge Luis
7 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El tranvía pasa por la misma puerta del albergue, es un barrio precioso y con muchos árboles.
Jorge Luis
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
thibault
26 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
partq
Chambre sur la rue bruyante.
Eviter de car bruit du tram tôt le matin
thibault
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Allen
19 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Convient portal to Carouge and greater Geneva.
Pleasant neighborhood hotel conveniently located in the heart of Carouge with public transportation only steps away. Nice breakfast included. Not fancy but good value and very clean. I would stay here again.
Allen
3 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Monica Angela
4 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Colazione un po’ scarsa.
Per avere le informazioni per accedere la sera tardi ho dovuto faticare
Monica Angela
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Regula
17 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Charmantes historisches Gebäude in ruhigem, speziellen Stadtviertel. Zimmer tiptop. Preis- Leistung fpr Genf top. Gerne wieder
Regula
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
George
1 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A
George
1 nacht verbleven in januari 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
daniel
3 feb 2025
Negatief: Comfort kamer
Mauvaise pioche!
J’ai réservé cet hôtel pour 3 nuits
Ma demande initiale était”chambre au calme, svp”
En fait de calme j’ai eu une chambre côté rue avec le passage des trams 24/24
De plus la seconde nuit a été perturbée par un chantier entre 1h et 3h du matin pour poser des palisades sur la maison en face
Hôtel à éviter en conclusion
De plus la literie est ferme
daniel
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Rikesh
21 feb 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Horrible customer service, would not want to be treated like this anywhere.
Rikesh
4 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
sonia
14 jul 2024
The room wasn't clean and the breakfast didn't meet our expectations.There were very few things to choose Besides, it was supposed to be served till 10 a.m. but the guy picked up everything earlier.
The two guys who run this hotel are not , precisely, very nice.
I would not recommend this place. Too expensive for the service offered.
sonia
5 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Niamh
16 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The hotel was very authentic and rustic in a traditional but quaint way. The staff were friendly and helpful although some didn’t have the best English. It was clean but the some of the fittings could do with an upgrade, one of my power points didn’t work at all. The transport links are great with a tram stop literally outside the hotel. I was emailed a free transport pass from the hotel but the website was glitchy so it didn’t work - I’m sure they could issue in the hotel but I was too late to ask. Nice area but a lot was closed while I was there (Sunday - Tuesday I suspect are the quietest days anyway).