Eden Oak Geelong bevindt zich in East Geelong, een wijk in Geelong, en ligt vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten National Wool Museum en Museum of Play and Art. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Spirit of Tasmanië Ferry Terminal en Little Creatures Brewery. Geelong Botanical Gardens en Giant Sky Wheel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Geelong
20 Adams Court, East Geelong, VIC, 3219
In de buurt
Eastern Beach Swimming Enclosure
19 min. wandelen - 1.6 km
Geelong Botanical Gardens
15 min. wandelen - 1.3 km
Old Geelong Gaol
4 min. rijden - 2.3 km
Westfield Geelong
5 min. rijden - 2.7 km
Eastern Beach
5 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Station South Geelong - 5 min. rijden
Melbourne, Victoria (AVV-Avalon) - 29 min. rijden
Restaurants
Phoenix Hotel
4 min. rijden
McDonald's
4 min. rijden
The Sporting Globe
4 min. rijden
Cafe Go!
3 min. rijden
Asian gourmet
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Eden Oak Geelong
Hotel met een chique stijl in East Geelong
Geniet van een koffiebar/café, een tuin en een spelletjesruimte bij Eden Oak Geelong. Ga vooral lekker eten bij Eden Thai, het restaurant ter plaatse. Naast een wasserij en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en conciërgeservice
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een automaat
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het ontbijt en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Eden Oak Geelong bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: AUD 50
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer AUD 20 voor volwassenen en AUD 20 voor kinderen
Toeslag voor vroeg inchecken: AUD 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Eden Oak Geelong over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Eden Oak Geelong?
Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Eden Oak Geelong van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 82, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Eden Oak Geelong?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Eden Oak Geelong inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van AUD 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Eden Oak Geelong uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Eden Oak Geelong?
Dit hotel ligt in East Geelong, op 2 km afstand van Geelong Botanical Gardens, Eastern Beach Swimming Enclosure en Eastern Beach. Ook Old Geelong Gaol en Giant Sky Wheel liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.