dit vakantiehuis ligt in de bergen en aan een meer in Garden City. Bezoek Bear Lake Marina en Ideal Beach Marina als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Bear Lake State Park en Swan Creek Wildlife Managment Area. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Garden City
| Dog Friendly | Mouth of Garden City Canyon | Entire House
Vakantiehuis aan het meer
| Dog Friendly | Mouth of Garden City Canyon | Entire House biedt onder andere een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Spelletjes, rookvrije accommodatie en een tafeltennistafel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij | Dog Friendly | Mouth of Garden City Canyon | Entire House hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
3 badkamers met douches en badkuipen of douches
Terrassen, buitenverlichting en keukens
Gelijkaardige accommodaties
2 Bedroom Bear Lake Townhome - Main floor - Downtown location close to shopping
2 Bedroom Bear Lake Townhome - Main floor - Downtown location close to shopping
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Absolutely no smoking. Check-in is after 4pm. Check-out by 10am.
You are responsible for any damage to the rental property caused by you or your party during your stay. Security hold of $300 required.
Emergency contact: Manage It Bear Lake info@manageitbearlake.com or (801) 845-0336
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Max of 2 dogs
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
orp5b73cb0x
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij | Dog Friendly | Mouth of Garden City Canyon | Entire House?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij | Dog Friendly | Mouth of Garden City Canyon | Entire House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij | Dog Friendly | Mouth of Garden City Canyon | Entire House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat | Dog Friendly | Mouth of Garden City Canyon | Entire House?
Dit vakantiehuis ligt aan een meer, op 2 km afstand van Bear Lake en Garden City Park. Ook Bear Lake State Park en Bear Lake Marina liggen op 3 km afstand.