Hotel Fly bevindt zich in Lido San Giovanni, een wijk in in Gallipoli, en ligt in de uitgaansbuurt en aan het water. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Baia Verde en Strand van Santa Maria al Bagno. Parco Acquatico Splash en La Vinolea zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Gallipoli
Corso Roma 129, Gallipoli, LE, 73014
In de buurt
Kasteel van Gallipoli
7 min. wandelen - 0.6 km
Haven van Gallipoli
8 min. wandelen - 0.7 km
Strand van Purità
13 min. wandelen - 1.2 km
Kerk van St. Francis van Assisi
15 min. wandelen - 1.3 km
Fontana Greca
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station van Gallipoli - 5 min. wandelen
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 65 min. rijden
Restaurants
Bar Centrale
2 min. wandelen
Martinucci Laboratory
3 min. wandelen
Martinucci Laboratory
9 min. wandelen
Bar Paolo
7 min. wandelen
Caffè Nereide
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Fly
Hotel met een chique stijl niet ver van Strand van Baia Verde
Vervoer van/naar de luchthaven, een dakterras en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Fly. Naast een wasserij en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), valetparkeerservice en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Snelle uitcheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per nacht)
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 200 meter afstand
Shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Overdekt valetparkeren ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 8 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan het water
Dakterras
Strandlakens
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
5 etages
Gebouwd in 1992
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Led-tv van 42 inch met digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Individuele aankleding
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 5 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 63 per persoon (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 63 (enkele reis), (van 2 tot 18 jaar oud)
Valetparkeerkosten: EUR 20 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per nacht (op 91 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT075031A100025867
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Fly?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 5 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Fly?
Vandaag, 4 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel Fly van één nacht voor twee volwassenen op 4 okt. 2026 min. € 72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 20 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Fly inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Fly uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Fly een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 63 per persoon.
Waar staat Hotel Fly?
Dit hotel ligt in Lido San Giovanni, op 5 minuten wandelen van Ionische Zee, Fontana Greca en Parrocchia del Sacro Cuore di Gesù. Ook Kasteel van Gallipoli en Haven van Gallipoli liggen op 10 minuten wandelen. Station van Gallipoli ligt op 5 minuten wandelen en naar Station van Gallipoli via Agrigento is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.