Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Dutch Inn
Deze rookvrije villa heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook houtskoolgrills. Deze villa biedt gratis wifi, een wasmachine, en een televisie met satellietzenders. Gratis flessenwater, een draagbare ventilator en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in deze villa is voorzien van gratis flessenwater en badjassen. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een draagbare ventilator. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Ligstoelen aan het zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eetopties
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: USD 1.500 voor volwassenen en USD 1.200 voor kinderen
Chef-kokservice
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Entertainment
Tv van 32 inch met satellietzenders
Buiten
Houtskoolbarbecue
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Wasserette
Comfort
Draagbare ventilator
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 11.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer USD 1500 voor volwassenen en USD 1200 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Over deze buurt
deze villa ligt in Galle. Bezoek culturele hoogtepunten Galle National Museum en Nationaal Scheepvaartmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Galle International Cricket Stadium en Fort Galle. Hikkaduwa National Park en Handunugoda Tea Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Galle
132 D. J. Wimalasurendra Mawatha, Galle, SP, 80000
In de buurt
Fort Galle
20 min. wandelen - 1.7 km
Galle International Cricket Stadium
2 min. rijden - 1.5 km
Galle Clock Tower
4 min. rijden - 2.2 km
St. Aloysius College
13 min. wandelen - 1.1 km
Galle Lighthouse
5 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Station Midigama - 26 min. rijden
Colombo (CMB-Bandaranaike Intl.) - 126 min. rijden
Restaurants
SAHANA
4 min. rijden
Kopi & Treats
15 min. wandelen
Perera & Sons
3 min. rijden
Rasa Masawulu Athupela Restaurant
13 min. wandelen
Oak-Ray
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt The Dutch Inn over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij The Dutch Inn?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij The Dutch Inn van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 27, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij The Dutch Inn?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Dutch Inn inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Dutch Inn uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat The Dutch Inn?
Deze villa in Galle ligt op 2 km afstand van St. Aloysius College, Galle International Cricket Stadium en Fort Galle. Ook Mahendra Amarasooriya Park en Galle Tennis Club liggen op 3 km afstand.