Crystal Villa bevindt zich in Cheena Kotuwa, een wijk in Galle, en ligt aan het strand. Bezoek Spa Ceylon Boutique & Urban Spa en Galle Tennis Club als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Unawatuna en Hikkaduwa National Park. Nationaal Scheepvaartmuseum en Sea Turtle Conservation Project - Koggala zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals snorkelen of windsurfen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Galle
Colombo (CMB-Bandaranaike Intl.) - 119 min. rijden
Restaurants
Resik Chinese Restaurant
10 min. wandelen
a minute by TUK TUK
13 min. wandelen
The Tuna & The Crab
12 min. wandelen
Bupathi Vilas
6 min. wandelen
Anods Chocolate Lounge
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Crystal Villa
Villa vlak bij Fort Galle
Een strandbar, een terras en een tuin verwelkomen je bij Crystal Villa. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en een entertainmentruimte buiten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en barbecues
Een bagageopslagruimte, tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Crystal Villa hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Crystal Villa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Crystal Villa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Crystal Villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat Crystal Villa?
Deze villa in Cheena Kotuwa ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Fort Galle, Mahendra Amarasooriya Park en Galle International Cricket Stadium. Ook Galle National Museum en Galle Tennis Club liggen op 10 minuten wandelen.