Fotogalerie voor hotel rural juncalillo





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 90
inclusief belastingen en toeslagen
24 okt - 25 okt
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Comfort vierpersoonskamer laden

Comfort vierpersoonskamer
Hoogtepunten
Verwarming
Een privébadkamer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
hotel rural juncalillo ligt in Gáldar. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de esculturas Abraham Cardenes en Casa-Museo Tomás Morales. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Bodegas Bentayga en Veerhaven van Agaete. Dulceria Nublo en Jardín Botánico Huerto de las Flores zijn ook een bezoek waard.

varretera a barranco hondo, Juncalillo, Las Palmas, 35468
In de buurt
- Playa de las Canteras - 38 min. rijden - 35.5 km
- Agaete Natuurlijke zwembaden - 39 min. rijden - 26.2 km
- Parque de Santa Catalina - 41 min. rijden - 39.2 km
- Roque Nublo - 41 min. rijden - 20.9 km
- Puerto de Las Palmas - 45 min. rijden - 42.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Ensaladería de Tejeda - 25 min. rijden
- Restaurante Los Almendros - 25 min. rijden
- Restaurant Gayfa, Tejeda - 25 min. rijden
- Dulceria Nublo - 25 min. rijden
- Restaurante Mirador La Cilla - 11 min. rijden
Over deze accommodatie
hotel rural juncalillo
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: EUR 30 per persoon per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie H-35-1-0000340
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.