Gehele woning

Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi

Fotogalerie voor Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi

Een overdekt balkon met uitzicht op een groen landschap en heuvels.
Een ruime keuken met granieten aanrecht, een eethoek met stoelen, een kroonluchter en grote ramen met gordijnen.
Een moderne keuken met witte kasten, een granieten aanrechtblad en een groot raam.
Een slaapkamer met een houten bed, een nachtkastje met een lamp, een spiegel en uitzicht door een glazen deur.
Een keuken met een eettafel, stoelen, een kroonluchter en een groot raam met uitzicht op palmbomen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 294
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi

  • Gelegen in Tonnarella biedt "Villa Delle Pomelie" alles wat jullie nodig hebben voor een comfortabel verblijf. De woning van 90 m² beschikt over een woonkamer met een uitschuifbaar bed voor 2 personen, een goed uitgeruste keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers, geschikt voor maximaal 8 gasten. Tot de voorzieningen behoren snel Wi-Fi, verwarming, wasmachine en tv. Buiten vinden jullie een privétuin met barbecue en 3 balkons. Het strand ligt op 5 minuten lopen en in de buurt zijn supermarkten, restaurants en bars. Er zijn 3 parkeerplaatsen beschikbaar. In de tuin worden kippen gehouden en jullie kunnen hun eieren kopen. De woning volgt de regels voor afvalscheiding. Wissel van handdoeken en beddengoed is beschikbaar tegen meerprijs.



    Bij aankomst staan water, toiletpapier, handzeep en koffie voor jullie klaar, als onderdeel van onze gastvrijheid.



    Gasten die een hond willen meenemen, moeten dit vooraf melden aan de host en bevestiging krijgen via het boekingsplatform; zonder voorafgaande melding kan het dier niet worden toegelaten. Kleine honden zijn toegestaan tegen een toeslag per nacht per dier (maximaal 2 dieren). Wanneer jullie weggaan, moet de hond buiten blijven. Honden mogen niet op bedden of banken.



    Roken is alleen toegestaan buiten of op de balkons. De buitenruimte is gescheiden door een hek, met het eigendom van de host aan de andere kant; het is niet toegestaan de deuren aan de keuken- en woonkamerzijde te openen voor privacy. De rolluiken mogen open voor licht en frisse lucht. Voor jullie veiligheid is er een camera die uitsluitend de hoofdstraat en het gebied voor de voordeur bewaakt.

    - Huisdieren toegestaan betaling 18,00 € per huisdier per nacht

    - Fiets aanwezig betaling 5,00 € per dag

    - Babybedje betaling 10,00 € per persoon per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Furnari. Bezoek Villa Romana en Barcellona Pozzo Di Gotto-dom, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Meren van Natuurreservaat Marinello en Lido Moby Dick. Bekijk onze reisgids voor Furnari
Meer villa's in Furnari
Kaart
Furnari

In de buurt

  • Een historisch gebouw met versierde balkons, roze bloemen en een lantaarnpaal.
    Corso Umberto
    59 min. rijden - 113.1 km
  • Marina di Portorosa
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Eurokart Portorosa
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Port of Milazzo
    21 min. rijden - 22.7 km
  • Strand Letojanni
    57 min. rijden - 107.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Novara-Montalbano-Furnari - 2 min. rijden
  • Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 123 min. rijden

Restaurants

  • Donna Rosa
    10 min. rijden
  • Gelateria Orchidea
    9 min. rijden
  • Ricomincio Da 3
    19 min. wandelen
  • Bar Di Fresco
    18 min. wandelen
  • Gradisca
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 294, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi?

Deze villa in Furnari ligt op 2 km afstand van Eurokart Portorosa en Marina di Portorosa. Ook Azienda Agricola Cambria en Lido Moby Dick liggen op 3 km afstand. Station Novara-Montalbano-Furnari ligt op 20 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa "Delle Pomelie" with Private Garden, Balconies, and Wi-Fi

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great place

Beautiful home and area
5 nachten verbleven in september 2023