UAQUE

1.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Comfort huisje, terras, uitzicht op lagune

Hoogtepunten

Terras
Privébubbelbad
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een apart bad en aparte douche
Dagelijkse huishoudservice
Woonkamer
  • Uitzicht op de lagune
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons onderschuifbed

Comfort huisje, terras

Hoogtepunten

Terras
Privébubbelbad
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een apart bad en aparte douche
Dagelijkse huishoudservice
Woonkamer
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons onderschuifbed

Comfort huisje, terras

Hoogtepunten

Terras
Privébubbelbad
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een apart bad en aparte douche
Dagelijkse huishoudservice
Woonkamer
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons onderschuifbed

Comfort huisje, terras, uitzicht op lagune

Hoogtepunten

Terras
Privébubbelbad
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een apart bad en aparte douche
Dagelijkse huishoudservice
  • Uitzicht op de lagune
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons onderschuifbed

Comfort huisje, terras, uitzicht op lagune

Hoogtepunten

Terras
Privébubbelbad
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een apart bad en aparte douche
Dagelijkse huishoudservice
  • Uitzicht op de lagune
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons onderschuifbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

UAQUE ligt in Fúquene. Geniet van de prachtige lokale natuur bij Laguna de Fúquene en Piedra Colgada. Bekijk onze reisgids voor Fúquene
Meer camperterreinen in Fúquene
Kaart
Fúquene, Fúquene, Cundinamarca, 250627

In de buurt

  • Laguna de Fúquene
    17 min. rijden - 11.3 km
  • Piedra Colgada
    41 min. rijden - 28.6 km
  • Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans van Chiquinquirá
    44 min. rijden - 49.5 km

Restaurants

  • Jícara
    16 min. rijden
  • Rafis
    17 min. rijden
  • Santa Isabella
    17 min. rijden
  • Colfrance
    10 min. rijden
  • La Marsella
    17 min. rijden

Over deze accommodatie

UAQUE

Deze rookvrije camping beschikt over parking, houtskoolgrills en een picknickplaats. Het à la carte ontbijt is gratis. De 5 accommodaties beschikken elk over een privébubbelbad en bieden gratis wifi en een terras aan. Je kunt er ook gebruikmaken van aparte badkuipen en douches.
UAQUE heeft 5 kamers met een privébubbelbad. Elke kamer heeft een terras. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privébubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (COP 10.000 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eetopties

  • Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 12.00 uur

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Buiten

  • Gratis brandhout
  • Houtskoolbarbecue
  • Outdoor entertainmentgebied
  • Patio
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Vuurplaats

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Dagelijkse huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 5 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

De receptie is geopend van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 17.00 uur).
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren: COP 10000 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

UAQUE Fúquene
UAQUE Campsite
UAQUE Campsite Fúquene

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij UAQUE ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost COP 10000 per dag.

Hoe laat kan ik bij UAQUE inchecken?

Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij UAQUE uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat UAQUE ?

Deze camping in Fúquene ligt op 9,4 km van Laguna de Fúquene en op 17,9 km van Piedra Colgada. Ook Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans van Chiquinquirá en Iglesia de Suesca liggen op 52 km afstand.