Room 'Veltierhof 1' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi
In Funes biedt de kamer Veltierhof Doppelzimmer 1 een uitstekend uitzicht op de berg. De woning van 13 m² bestaat uit 1 slaapkamer en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 2 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere WiFi en een tv. Deze accommodatie biedt niet: airconditioning. Deze accommodatie beschikt over een eigen buitenruimte met een tuin, een open terras, een balkon en een speeltuin.
Het openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Eén huisdier is toegestaan.
Roken en feestelijke evenementen zijn niet toegestaan.
Skiberging is beschikbaar.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
- Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht
dit appartement ligt in Funes. Skigebied Seceda en Furnes-Seceda-kabelwagen zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Dolomieten en Val Gardena. Acquarena en Cultural Centre "Luis Trenker" zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Funes
Zijn huisdieren welkom bij Room 'Veltierhof 1' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Room 'Veltierhof 1' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Room 'Veltierhof 1' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 200, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Room 'Veltierhof 1' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Room 'Veltierhof 1' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat Room 'Veltierhof 1' with Mountain View, Private Terrace and Wi-Fi?
Dit appartement in Funes ligt vlak bij Isarcovallei en Dolomieten. Church of Santa Maddalena ligt op 2,7 km.