Geheel appartement
F055 Easy access to the city center Simple and / Funabashi Chiba
Dit appartement in Funabashi is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor F055 Easy access to the city center Simple and / Funabashi Chiba





Geheel appartement
22 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

F056 Perfect for business trips or solo travel / Funabashi Chiba
F056 Perfect for business trips or solo travel / Funabashi Chiba
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Microgolfoven
De prijs is € 114
2 feb - 3 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1365497
Over deze buurt

Funabashi, Chiba
In de buurt
LaLaport3 min. rijden - 1.7 km- Aeon-winkelcentrum van Funabashi18 min. wandelen - 1.6 km
- Circuit van Funabashi4 min. rijden - 1.8 km
- Funabashi Onsen Yurano Sato4 min. rijden - 2.1 km
- LALA arena TOKYO-BAY5 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
- Station Keisei Funabashi - 5 min. wandelen
- Station Nishi-funabashi - 6 min. rijden
- Tokio (HND-Haneda) - 56 min. rijden
Restaurants
- 大衆酒場増やま2 min. wandelen
- 横浜家系ラーメン 吟家船橋駅前店3 min. wandelen
- HUB1 min. wandelen
- 大衆ジンギスカン酒場ラムちゃん4 min. wandelen
- 千本桜 -sakura- 船橋駅前店3 min. wandelen




